Nowość Laveo: biały zlew Havana. „Biały kruk” wśród granitów

 

Czarny, beżowy, szary, a nawet w odcieniach brązu… Takie zlewozmywaki granitowe są codziennością dla półek dużych sieci marketów budowlanych i niewielkich salonów wyposażenia kuchni. Co innego zlew z białego granitu. Jest unikatem podobnie jak rzadki „biały kruk” w księgarstwie, a to co unikalne jest nie tylko modne i wyjątkowe, ale jak się okazuje bardzo przyjazne użytkownikowi.


W dobie trendów na biało-czarne aranżacje kuchni i łazienek producenci i projektanci sanitarni coraz częściej sięgają po kolory w trendach „na szachownicę”. I o tyle, o ile wśród czarnych zlewozmywaków na rynku wybór jest ogromny – białe można spotkać przede wszystkim w asortymencie ceramicznym. Teraz na rynku pojawił się nowy zlew granitowy w kolorze alabastrowym – Havana  marki Laveo. Jakie są plusy białego granitu? Nie widać na nim osadu wapiennego, który tak często dokucza użytkownikom czarnych zlewozmywaków. W przypadku impregnacji zlewozmywaka przed pierwszym użyciem preparatem zabezpieczającym i regularnej dalszej konserwacji – nie będzie widać też na nim brudu mimo jasnego koloru.

Havana to typ zlewozmywaka wpuszczanego w blat o wymiarach 78 x 49,5 cm. Ma dużą kwadratową komorę, która z łatwością pomieści przedmioty dużych gabarytów i imponujący ociekacz na sporą ilość zmytych naczyń. Sprzedawany jest z syfonem z kwadratowym sitkiem oraz korkiem automatycznym, który również ma kształt kwadratu. Ze względu na kubistyczną formę samego zlewu i elementów jego wyposażenia Havana będzie dobrze komponowała się z armaturą o zdecydowanych kształtach, najlepiej litery „L”.

Zlew Laveo jest produkowany w Polsce. Syfon wraz z korkiem automatycznym pochodzi z Włoch. Havanę można kupić w sieci Castorama oraz niektórych salonach wyposażenia kuchni.  


(fot. Laveo) Alabastrowy zlewozmywak granitowy Havana

(fot. Laveo) Przed pierwszym użyciem, a potem regularnie raz na tydzień białe zlewy granitowe należy zabezpieczać dedykowanym preparatem

Laveo PRESS BOX{jcomments on}