Nowość od FERRO dla Twojego ogrodu!

Wiosna to najlepszy czas na remonty w domu, ale i… wokół niego. Ogrody, nasze prywatne zielone oazy wymagają odpowiedniej pielęgnacji, i niejednokrotnie także wielu dodatkowych prac związanych z przebudową i zmianą aranżacji.

Firma FERRO jeden z liderów branży sanitarnej i grzewczej na rynku polskim dołączyła do swej bogatej oferty niezwykle funkcjonalną kolekcję akcesoriów – Garden Program.

 Linia obejmuje nowoczesne pistolety zraszające, a w niej pistolety regulowane metalowe i plastikowe oraz zraszające 6-cio i 7-funkcyjne, a także zestaw zraszaczy wielofunkcyjnych w tym zraszacz wahadłowy 19-strumieniowy i 7-funkcyjny teleskopowy. W Programie są również węże ogrodowe 15 i 20 metrowe oraz zwijacze: automatyczny ścienny z wężem i ręczny przenośny wraz z bogatą kolekcją dodatkowych elementów, wśród których na szczególną uwagę zasługują bardzo wytrzymałe akcesoria mosiężne.

Garden Program to świetny sposób na właściwą pielęgnację każdego domowego ogrodu i działki. W tej bogatej ofercie znajdziemy wiele niezbędnych akcesoriów, które odpowiednio „zaopiekują” się naszą zieloną oazą. Wszystko po to, by czas jaki tu spędzamy dostarczał nam niezapomnianych chwil przyjemności i relaksu w otoczeniu ulubionych drzew, krzewów i kwiatów.

FERRO S.A.
więcej informacji FERRO S.A. (PRESS BOX)

{jcomments on}