Nowości z dziedziny zabezpieczeń i kontroli dostępu. Winkhaus na targach Security

27 września rozpoczynają się w Essen Międzynarodowe Targi Bezpieczeństwa i Ochrony Przeciwpożarowej Security. Na stoisku 10B04 w pawilonie 10 firma Winkhaus zaprezentuje najnowsze technologie z dziedziny zabezpieczeń mechanicznych oraz elektronicznej kontroli dostępu.

Spośród nowych zabezpieczeń mechanicznych na targach zostanie zaprezentowana wkładka systemowa z kluczem symetrycznym keyTec N-tra, zaprojektowana z myślą o małych i średnich obiektach. W 2017 roku pojawi się jej kolejna wersja – keyTec N-tra+ – przystosowana do wymagań dużych organizacji. Wkładka jest wyposażona w dodatkowe zabezpieczenie nowego typu, tzw. AZE.

Elektroniczna kontrola dostępu
Nowe rozwiązania Winkhaus w sferze elektronicznej kontroli dostępu niosą z sobą wiele praktycznych udogodnień. Przykładem jest system blueSmart z aplikacją umożliwiającą zdalne programowanie i nadawanie uprawnień w oparciu o klucz blueSmart Aktiv. Zostaną przedstawione także najnowsze czytniki zgodne z aktualnym trendami, terminal dotykowy oraz programator sterowany za pośrednictwem sieci Wifi.

Uwagę zwiedzających stoisko Winkhaus przyciągnie z pewnością system blueCompact przeznaczony do mniejszych obiektów i domów prywatnych. Atrakcyjny design i prostota obsługa to zalety, które wyróżniają  to rozwiązanie spośród oferowanych na rynku systemów dostępowych.

Prezentację Winkhaus dopełnią innowacyjne okucia do okien oraz zamki wielopunktowe, spełniające wysokie wymagania pod względem komfortu użytkowania i bezpieczeństwa.

Winkhaus Polska Beteiligungs (PRESS BOX)
www.winkhaus.pl