Nowy projekt rozwojowy dla partnerów KRISPOL


KRISPOL, czołowy producent bram, okien i rolet, uruchomił nowy projekt rozwojowo-edukacyjny dla swoich kluczowych Partnerów Handlowych.

W minionym tygodniu, 21 kwietnia, ruszył cykl szkoleń i warsztatów „Profesjonalna sprzedaż stolarki okiennej” prowadzony przez KRISPOL wraz z partnerem – firmą WITALNI. Celem programu szkoleniowego jest dostarczenie uczestnikom unikalnej wiedzy i umiejętności w zakresie doradztwa i sprzedaży stolarki okiennej. W efekcie klienci odwiedzający salony Partnerów KRISPOL mogą się spodziewać najwyższych standardów obsługi i najwyższego profesjonalizmu.

– Ten nowy projekt rozwojowy jest dopełnieniem bogatego wsparcia merytorycznego, organizacyjnego i marketingowego, jakie zapewniamy naszym Partnerom – podkreśla Radek Gibki, Dyrektor Sprzedaży Krajowej w firmie KRISPOL. – Cieszy nas ogromne zainteresowanie i aktywny udział ze strony Partnerów. Ich chęć ciągłego rozwoju jest dla nas potwierdzeniem, że mamy przyjemność współpracy z najlepszymi.

Równolegle firma cały czas prowadzi „Akademię KRISPOL”. W jej ramach prowadzony jest program szkoleń montażowych. Z uwagi na rozbudowę sieci partnerskiej, a także intensywny rozwój asortymentu KRISPOL, szkolenia te zostały w ostatnim czasie zintensyfikowane.

W najbliższych tygodniach producent zamierza też wprowadzić do niego nowe moduły szkoleniowe.

– W każdej firmie najważniejsi są ludzie. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego stawiamy na rozwój i wiedzę – zarówno zespołu KRISPOL, jak i zespołów naszych firm partnerskich – dodaje Radek Gibki. – Chcemy wspólnie, z dumą rozwijać jedną z najsilniejszych marek w branży budowlanej.


KRISPOL jest wiodącym europejskim producentem bram i stolarki otworowej. Firma jest obecna w branży budowlanej od 25 lat. Oferuje kompleksowe, nowoczesne rozwiązania dla domu i przemysłu, w tym bramy, okna, rolety i drzwi.

KRISPOL (press box)