Nowy trend designu armatury. Baterie retro glamour Beya

Armatura łazienkowa i kuchenna z roku na rok zaskakują klientów coraz ciekawszym designem. Były już kształty kubistyczne, baterie retro w kolorze mosiądzu antycznego, chromowane i bajeczne baterie glamour i kształty modernistyczne. Teraz czas na dwa w jednym, czyli eklektyczną mieszankę stylów – baterie retro glamour!  To nowa seria Beya od Kuchinox.

Komplet baterii Beya to seria, w skład której wchodzi pięć baterii: dwie zlewozmywakowe z modnym kształtem wylewki w formie „f” i sztorcowa,  bateria umywalkowa oraz baterie wannowa i natryskowa. Wszystkie w interesującej stylistyce i z wysokiej jakości mosiądzu. Posiadają wykończenie chromowane oraz głowice mosiężne z ceramicznym wkładem. Świetnie komponują się z łazienkami i kuchniami w stylistyce retro, w której inne elementy dekoracyjne,  na przykład uchwyty meblowe, mają wykończenie chromowane. Doskonale będzie też wyglądać w asyście nowoczesnych elementów wyposażenia – chromowanej kolumny prysznicowej lub zlewu z granitowego w kolorze alabastru.

Na każdą obowiązuje pięć lat gwarancji. Ceny poszczególnych modeli od 150 do 220 zł. Dostępne w Leroy Merlin. (fot. Kuchinox) Baterie kuchenne, które zwrócą uwagę każdego(fot. Kuchinox) Komplet baterii łazienkowych Beya to świetne połączenie szyku glamour z formą retro

Kuchinox PRESS BOX {jcomments on}