Odważna aranżacja w kobiecym stylu. Atak Barbie na łazienkę wcale nie musi być cukierkowy

Kobiece przestrzenie w domu? To przede wszystkim łazienka, strefa relaksu, domowe SPA i miejsce izolacji i odpoczynku. Jak podkreślić kobiecy charakter tego miejsca? Pomagają dodatki – wymyślne, bibeloty, ręczniki, ozdobne flakony perfum, ale kobiecy charakter łazienki mogą też wydobyć kolory i kształty…  I wbrew obiegowej opinii na temat tego, że róż kojarzy się z małymi dziewczynkami – w barwach łazienki sprawdza się również doskonale. Połączony ze stonowaną szarością tworzy duet doskonały.

Różowa łazienka to nie wymysł firmy Mattel, produkującej Barbie. To styl dedykowany tym kobietom, które lubią czuć w pomieszczeniu indywidualność i przytulność. W odpowiedniej tonacji różu i z dobrze dobranymi dodatkami łazienka wcale nie robi wrażenia dyskotekowej czy tandetnej. Wręcz przeciwnie – może być bardzo elegancka.

Do łazienki w tonacji różu – świetnie będą pasować kolory szare i białe oraz obłe kształty wyposażenia – szafki umywalkowej, panela prysznicowego czy choćby grzejnika ściennego. Łazienkę z takim właśnie wyposażeniem zaaranżowało Laveo. – Okazało się, że do różu świetnie pasuje biały panel prysznicowy Laura o delikatnych kształtach i niewielkich – jak na tego typu natrysk z hydromasażem – rozmiarach. Całości aranżacji dopełniły baterie o tradycyjnych kształtach z wyprofilowaną w owal, ergonomiczną dźwignią i niewielkimi korpusami – mówi Tomasz Kowalczyk, product manager baterii Laveo. Dodatkowe elementy – duże okrągłe lustro, monochromatyczne zdjęcie kwiatu dodały łazience kobiecości. Szara ściana z płytek na pierwszym planie stonowała atak różu i spowodowała, że takiej łazienki nie powstydziłby się także pan domu.     

Łazienka w odważnych kolorach, często kojarzonych z dyskoteką czy kiczem wcale nie musi być tandetna. W odpowiednio stonowanym towarzystwie wydobędzie nie tylko urok elementów wyposażenia, ale również uwydatni to, co najważniejsze w strefie relaksu – przytulność,  przyjazność otoczenia i spokój.

Laveo PRESS BOX{jcomments on}