Okapy Zen do kompletu

Uhonorowane nagrodą red dot piekarniki Zen doczekały się swojego naturalnego dopełnienia. Mowa o okapach Zen, które w ten sposób razem z piekarnikami stanowią idealny komplet – czarny albo biały.

Podobnie jak słynna już w świecie linia piekarników również okapy Zen mają dwie wersje kolorystyczne. Czarny dostępny jest już, biały będzie za chwilę – w styczniu. Design Zen Black oraz Zen White ma w sobie wszystko to, co zachwyciło jurorów konkursu red dot, który wyróżnili piekarnik Zen nagrodą best of the best 2012: prostotę połączoną z funkcjonalnością. Wysublimowana prostota przyciąga uwagę już na pierwszy rzut oka, zwłaszcza w połączeniu z designem piekarnika – para tworzy bowiem idealną harmonię zaakcentowaną drewnianym uchwytem piekarnika, istotnym detalem, który nadaje kompletowi indywidualny charakter. Dizajnerski styl podkreśla szklane wykończenie okapu w połączeniu z czarną lub białą matową farbą.

Okapy Zen wyposażone są w trzy aluminiowe filtry tłuszczu, 5-stopniowy wentylator, diodowe oświetlenie, elektroniczny wyświetlacz i sterowanie soft touch. Jeśli chodzi o funkcjonalność, warto zwrócić uwagę na możliwość pracy w dwóch trybach – pochłaniacza i wentylatora – a także na przydatną funkcję wyłączenia czasowego oraz wskaźnik nasycenia filtrów. To ostatnie rozwiązanie ułatwia efektywność pracy urządzenia, sygnalizując potrzebę wymiany filtra.

Na stronie zenstore.pl można zobaczyć, jak wygląda zestaw Zen, i zaaranżować własną kuchnię poprzez dobór ulubionego koloru ścian, frontów szafek kuchennych i blatów oraz frontu wyspy. Bardzo szybko, w prosty sposób można skomponować idealną dla siebie przestrzeń z zestawem składającym się z najnowszego piekarnika i okapu.

Sednem filozofii zen jest to, że radości i szczęścia nie trzeba szukać wyłącznie w wielkich sprawach, ale można je osiągnąć za sprawą rzetelnego wykonywania nawet drobnych codziennych czynności. Nie da się ukryć, że zarówno nazwa, jak i filozofia zen idealnie pasują do zadań, jakie ma do wykonania najnowocześniejszy sprzęt grzejny.

Amica
WIĘCEJ INFORMACJI Z FIRMY AMICA WRONKI S.A. (PRESS BOX){jcomments on}