Osiedle Millenia Fort w wirtualnym świecie

Już niebawem będzie można nabyć „Symulator Jazdy 2”, gdzie swoje umiejętności ćwiczy się jeżdżąc po wirtualnym krakowskim osiedlu Millenia Fort.

Symulator pozwala w łatwy i przyjemny sposób oswoić się z techniką prowadzenia samochodu oraz w praktyczny sposób sprawdzić swoją wiedzę z zakresu ruchu drogowego. Prowadząc wirtualny samochód  po krakowskim  osiedlu wręcz zaprzyjaźniamy się z nim. Poznajemy prawdziwe budynki, skwerki, parkingi i ulice, po których możemy poruszać się również w świecie rzeczywistym. Może być to szczególnie interesujące doznanie dla osób, które mieszkają przy ul. Borkowskiej, Zawiłej oraz Fortecznej.

Gry komputerowe stają się coraz bardziej zauważalnym medium informacyjnym wirtualnego świata. Koncentrując na sobie uwagę, stają się nadzwyczaj skutecznym środkiem komunikacji. Grający poświęcają setki, nawet tysiące godzin na tę formę rozrywki, która staje się ich stylem życia. Zapamiętują obrazy i nazwy obiektów. W związku z tym postanowiliśmy podjąć działania mające na celu promocję osiedla Millenia Fort w wirtualnym świecie – mówi Bartłomiej Rzepa, Prezes Wawel Service.

Wirtualne dobra stają się przedmiotem sprzedaży w realnym świecie. Wszelkiego rodzaju przedmioty dostępne w grach uzyskały realną wartość przeliczaną na wszelkie waluty świata. Przeniesienie rzeczywistego osiedla do wirtualnego świata pozwala na zapoznanie się z praktycznym aspektem mieszkania na interesującym nas osiedlu. Ta forma promocji może spowodować znaczny wzrost sprzedaży mieszkań.

Times Square Public Relations /
05 lutego 2010

 

{jcomments on}