Osiedle Sportowa – rusza II etap inwestycji

Deweloper Włodarzewska S.A. rozbudowuje „Osiedle Sportowa” w Brwinowie. Pierwsze 6 budynków z inwestycji jest już gotowych i oddanych do użytku. W kwietniu ruszy budowa dwóch kolejnych.

Włodarzewska S.A. rozpoczyna realizację II etapu podwarszawskiej inwestycji mieszkaniowej. „Osiedle Sportowa” w Brwinowie powiększy się w sumie o 38 nowych lokali. Znajdą się one w dwóch trzypiętrowych budynkach w zabudowie bliźniaczej. Deweloper postawił przede wszystkim na małe metraże, o łatwych do aranżacji układach wnętrz. Powstaną więc 1-, 2- i 3-pokojowe mieszkania o powierzchni od 30,36 do 67,74 m2. Cena metra kwadratowego mieszkania to 4428 – 5616 zł brutto.

Start II etapu planowany jest na kwiecień br., a zakończenie jego realizacji na czerwiec 2012 r. Lokale są już w sprzedaży. Plany mieszkań dostępne są na stronie internetowej Włodarzewska S.A. oraz w biurze sprzedaży na terenie inwestycji.

Budowa osiedla w Brwinowie rozpoczęła się pod koniec 2008 r. W ramach pierwszego etapu powstało 6 budynków ze 164 mieszkaniami, które jesienią 2010 r. oddane zostały do użytku. W ofercie dewelopera dostępne są ostatnie gotowe lokale.

Więcej informacji na www.wlodarzewska.pl .

Włodarzewska {jcomments on}