Otwarcie nowego Komfortu w Krakowie – kolejny sklep w nowej formule

Nowoczesny, multimedialny, ze starannie wyselekcjonowaną ofertą – nowy sklep sieci Komfort na krakowskich Bronowicach jest pierwszym w mieście i jednym z pierwszych w Polsce, który zaaranżowany został w całkowicie nowej formule.

Na 1400 mkw powierzchni znalazła się największa w Krakowie zgromadzona pod jednym dachem oferta dywanów, wykładzin dywanowych i elastycznych, paneli, podłóg drewnianych, a także akcesoriów i materiałów dekoracyjnych.

Tym samym Komfort powraca do roli „trendsettera” w zakresie podłóg i pokryć podłogowych. W sklepie można bowiem znaleźć produkty znanych projektantów  takich Calvin Klein czy Cathy Ireland, efektowne dywany naturalne inspirowane najmodniejszymi w tym roku motywami natury czy dywany wzorowane na klasycznych szesnastowiecznych Polonezach produkowane przez amerykańskiego producenta Nourison.

Miłośnicy produktów naturalnych odnajdą bogatą ofertę podłóg drewnianych wielu producentów, a Klienci ceniący praktyczność – produkowanych na wyłączność dla Komfort panele w pełnej gamie wzorów i wybarwień. Na uwagę zasługuje również bardzo szeroka oferta nowoczesnych paneli LVT, które cały czas stanowią nowość na rynku.  

Nowo otwarty Komfort jest pierwszym w Krakowie i jednym z pierwszych w Polsce sklepów sieci, które zaaranżowane zostały w całkowicie nowej formule. Wnętrze wyróżnia nowoczesny wystrój oraz szereg praktycznych udogodnień dla Klientów, takich jak ekrany multimedialne, stanowiska edukacyjne, komfortowa Strefa Obsługi  oraz specjalne miejsce do obsługi Klientów  biznesowych z dedykowaną ofertą (produkty dla hoteli, hal sportowych, budynków użyteczności publicznej  takich jak szkoły czy szpitale).

„Chcieliśmy aby nasz nowy sklep w Bronowicach odpowiadał aspiracjom i potrzebom krakowian, był nowoczesny, inspirujący, posiadał wyjątkowe produkty, ale również bardzo szeroką strefę promocyjną, w której każdy może odnaleźć dla siebie coś ładnego w wyjątkowo atrakcyjnej cenie.“  – mówi  Wojciech Kiestrzyń, Dyrektor  Operacyjny  sieci.

Z okazji otwarcia sieć zorganizowała specjalną akcję rabatową (obniżki sięgały aż 80%) oraz piknik rycerski z atrakcjami dla całej rodziny. Wydarzeniu towarzyszyła kampania reklamowa w lokalnych mediach.

Lokalizacja:
Kraków Bronowice
Ul. Jasnogórska 2A

Godziny otwarcia:
PN-SOB 10.00-20.00
ND 10.00 – 19.00KOMFORT
WIĘCEJ INFORMACJI z firmy KOMFORT (PRESS BOX)