Otwarcie nowoczesnego Apartamentowca na Woli w Warszawie

Firma Dolcan sp. z o.o. – inwestor  i deweloper oddała  do użytku kolejną prestiżową inwestycje, tym razem – apartamentowiec na Woli.

W Warszawie 21 stycznia w blasku świateł, fleszy i  w  znamienitym gronie, firma Dolcan świętowała ukończenie budowy nowoczesnego apartamentowca u zbiegu ulic Kasprzaka i Skierniewickiej. Na uroczystość przybyło ponad stu zaproszonych gości, którzy przy jazzowej muzyce  i atrakcjach wieczoru, zwiedzali nowoczesne wnętrza apartamentowca,  Imprezę prowadził Jacek Borkowski, znany aktor i konferansjer, który utworem New York, New York wprowadził gości w wielkomiejski styl, w jakim niewątpliwie został zaprojektowany apartamentowiec.

Ponadto  budynek  spośród okolicznej zabudowy wyróżnia  kaskadowa bryła, nowoczesna architektura i wysoki standard wykończenia. Z przeszklonych ogrodów zimowych i tarasów rozciąga się piękny widok na Warszawę, co  zachęciło gości do zwiedzania mieszkań na wyższych piętrach apartamentowca.

Firma Dolcan zapowiada już kolejne spektakularne otwarcia swoich inwestycji na ten rok, które podobnie jak i otwarcie Apartamentowca na Woli, nie pozostaną bez echa.

Relacje z uroczystego otwarcia Apartamentowca Skierniewicka oraz z „dni otwartych” znajdziecie Państwo pod adresem:
http://www.tvnwarszawa.pl/7891,magazyn.html

Dolcan

 

{jcomments on}