Panel prysznicowy Industrio – Wyborem Roku 2011

Główna nagroda w konkursie „Łazienka – Wybór roku 2011” w kategorii panele prysznicowe powędrowała do zaprojektowanego przez Pawła Dudziaka panelu prysznicowego Industrio marki Deante.

To nie pierwsze wyróżnienie dla tego produktu – wcześniej panel został wyróżniony tytułem Top Design Award 2010 na targach Arena Design oraz był Finalistą Dobrego Wzoru Instytutu Wzornictwa Przemysłowego. Nagroda „Łazienka – Wybór roku 2011” została przyznana przez grono specjalistów reprezentujących interesy szeroko pojętej branży. Może to oznaczać że panel prysznicowy Industrio charakteryzuje nie tylko światowe wzornictwo, ale także nowoczesne technologie i adekwatne do potrzeb naszego rynku rozwiązania.

Zwycięstwo panelu prysznicowego w tym konkursie utwierdza wynik badania przeprowadzonego przez firmę BRG Consult z Londynu, wskazującego firmę Deante jako lidera rynku, wyprzedzającego znacznie konkurencję (na rynku polskim również zachodnie firmy z sektora) w grupie paneli prysznicowych. Panel Industrio nie jest bowiem jedynym nagradzanym Panelem tej spółki. Inne wyróżnienia otrzymały również panele Jaguar Line, Jaguar Round, Jaguar Square oraz Kameleo Florial Light.

W tym roku odbyła się już 10-ta, jubileuszowa edycja konkursu „Łazienka – Wybór Roku 2011” organizowanego przez wydawnictwo Publikator. Do 16-tu kategorii zgłoszono blisko 150 produktów, a spośród nich jury wyłoniło 15-tu laureatów nagród głównych oraz aż 24 wyróżnionych. To rekordowa w historii konkursu ilość nagrodzonych, a o trudności ich wyboru może świadczyć fakt, że w samej kategorii „baterie” zgłoszono ponad 30 produktów. Wśród nich o względy jury zabiegały produkty marki Deante: ekologiczna seria Primo i nowoczesny Miniamal.

Redakcja gratuluje wszystkim nagrodzonym w tegorocznej edycji konkursu i życzy dalszych sukcesów!

Deante Sp. J. www.deante.pl
więcej informacji z firmy Deante ( PRESS BOX) {jcomments on}