Panele Palisander – podłoga z wybiegu

Panele Palisander, wchodzące w skład linii Classen by Eva Minge, to propozycja dla osób ceniących elegancję połączoną z najnowszymi trendami. Odcień głębokiego brązu oraz struktura do złudzenia imitująca prawdziwą drewnianą podłogę pozwolą w każdym wnętrzu stworzyć niezwykły efekt aranżacyjny.

W świecie mody liczą się najnowsze trendy, zaskakujące pomysły i oryginalne rozwiązania. Światowej sławy projektantka Eva Minge wie o tym doskonale i dlatego też kreacje jej autorstwa prezentowane są zawsze w niebanalnej oprawie. Kolekcję jesień/zima 2009 Minge zdecydowała się pokazać na wybiegu ułożonym z wyjątkowych paneli Palisander marki Classen.

Palisander z kolekcji Extravagant to wzór stanowiący doskonale tło dla najnowszych propozycji Evy Minge, ale nie tylko. Podłoga idealnie sprawdzi się we wnętrzach, zarówno nowoczesnych, jak i klasycznych. Jest to zasługa zastosowania tzw. V-fugi. Dzięki niej możliwe jest uzyskanie – z precyzyjnie ułożonych paneli – efektu naturalnej, drewnianej podłogi. Ciemniejszy odcień sprawia, że Palisander to propozycja dedykowana przede wszystkim właścicielom dużych, tradycyjnie zaaranżowanych salonów, którzy lubią zaskakiwać swoich gości oryginalnymi elementami aranżacji. To także świetne rozwiązanie do nowoczesnych mieszkań, w których efekt superpołysku paneli doda nieco godnej pozazdroszczenia ekstrawagancji.
Palisander to jeden z sześciu niezwykłych wzorów z kolekcji Extravagant marki Classen. Znajdziemy w niej również panele laminowane Bianco, Antracite, Granito, Granito Rosso oraz Dąb Mocca. Dzięki bezklejowemu systemowi montażu Megaloc, samodzielne ułożenie paneli jest niezwykle proste i szybkie.

Kolekcja Extravagant w całości wchodzi w skład linii Classen by Eva Minge. Projektantka sygnuje swoim nazwiskiem również wzory z kolekcji Premium, Palazzo, Nature oraz Trend.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.classen.pl

Classen Palisander – cena 89,99 zł brutto/m2
Grubość: 8 mm
Powierzchnia: V-fuga, superpołysk
Klasa ścieralności: AC3
Klasa użyteczności: 31
Gwarancja: 10 lat w pomieszczeniach mieszkalnych, 2 lata w pomieszczeniach użyteczności publicznej
System montażu: Megaloc
Dystrybutor: Classen–Pol S.A., Zwonowice, ul. Wyzwolenia, 44-292 Rybnik 13
www.classen.pl

Classen / 20 listopada 2009

 

{jcomments on}