Piekarnik Franke myMenu zwycięzcą w konkursie TOP DESIGN award 2015

Przemyślane wzornictwo urządzeń kuchennych oraz innowacje technologiczne zastosowane przez Franke sprawiają, że kuchnia staje się miejscem wyjątkowym, w którym z przyjemnością będziemy przygotowywać posiłki i przyjmować gości. Systemy kuchenne Franke zostały dopracowane w najmniejszym szczególe, są funkcjonalne i spójne stylistycznie. Dzięki temu każdego roku zdobywają  nagrody i wyróżnienia w najbardziej prestiżowych konkursach wzorniczych.

Kolejną już nagrodę otrzymał właśnie piekarnik myMenu. Tym razem został laureatem konkursu TOP DESIGN award 2015. Jury doceniło doskonałą estetykę urządzenia, wyjątkowy design oraz nowoczesne technologie, takie jak DCT (Dynamic Cooking Technology), możliwość pieczenia na 4 poziomach jednocześnie oraz możliwość zdalnego sterowania za pośrednictwem tabletu lub smartfonu.

Celem TOP DESIGN award jest promocja wyjątkowego wzornictwa, na najwyższym, światowym poziomie.

Jury konkursu złożone z najlepszych specjalistów w dziedzinie designu, wybrało 21 produktów, które wzięły udział w finałowym etapie, podczas wystawy, w ramach arena DESIGN 2015 w Poznaniu.

Laureatów poznaliśmy 17 lutego 2015 podczas uroczystej gali. Piekarnik Franke myMenu otrzymał tytuł TOP DESIGN award 2015 w kategorii Kuchnie.

Zwycięstwo w konkursie jest potwierdzeniem, że myMenu stanowi perfekcyjne połączenie wybitnej jakości wzorniczej, ergonomii i bezpieczeństwa użytkowania. Kluczowe jest tu również zastosowanie zaawansowanej technologii, która stanowią prawdziwą rewolucję w korzystaniu z piekarników.

Więcej informacji o produktach i marce Franke znajduje się na: www.franke.pl


Od ponad 100 lat marka Franke jest synonimem jakości i innowacji w projektowaniu oraz produkcji systemów kuchennych, sanitarnych oraz urządzeń dla gastronomii. Franke jest ambasadorem szwajcarskiej jakości i precyzji, która wyróżnia zlewozmywaki i baterie, ale także okapy płyty grzewcze, piekarniki, zmywarki, kuchenki mikrofalowe, chłodziarki oraz sortowniki odpadów, produkowane przez firmę. Franke, z główną siedzibą w Aarburgu (Szwajcaria), zatrudnia 10 tysięcy pracowników na całym świecie, posiada 81 oddziałów i działa w przeszło 100 krajach. W Polsce firma działa od 1993 roku, ma własny nowoczesny zakład produkcyjny w Sękocinie Nowym pod Warszawą i znaczący udział w krajowym rynku zlewozmywaków.

Sklepy KOMFORT
WIĘCEJ INFORMACJI z firmy Sklepy KOMFORT (PRESS BOX) {jcomments on}