Piąte zezwolenie ŁSSE dla Ceramiki Paradyż

W środę 18 stycznia 2012 roku sześć nowych firm otrzymało pozwolenia na prowadzenie działalności w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej, w tym w Podstrefie Tomaszów Mazowiecki – Ceramika Paradyż Sp. z o. o. Jest to piąte pozwolenie firmy, która dotychczas zainwestowała na terenie Strefy blisko 400 mln złotych. W ŁSSE działają teraz wszystkie zakłady produkcyjne Ceramiki Paradyż. 

Ceramika Paradyż w swoim zakładzie w Tomaszowie Mazowieckim, który znajduje się na obszarze Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, zamierza uruchomić nową, innowacyjną linię technologiczną przeznaczoną do produkcji płytek gresowych odwzorowujących kamienie naturalne. Inwestycja ma kosztować przynajmniej 25 mln zł, a zatrudnienie w zmodernizowanym zakładzie produkcyjnym znajdzie 31 nowych pracowników. Nowa linia produkcyjna zostanie uruchomiona w marcu 2012 roku.

„Przyznanie Ceramice Paradyż piątego zezwolenia jest dla nas bardzo dobrą wiadomością. Działalność w ŁSSE to nie tylko możliwość korzystania z pomocy publicznej, ale przede wszystkim tworzenie kolejnych miejsc pracy. Dzięki konsekwentnie realizowanym inwestycjom nasza firma może nadal intensywnie się rozwijać, pomimo widocznego spowolnienia branży ceramicznej – mówi Paweł Łuczka, Prezes Zarządu Spółek Grupy Paradyż.  

Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna powstała w 1997 r., liczy ponad 200 inwestorów i obejmuje ponad 1276 ha.

Zdjęcia kolekcji, inspirujących aranżacji oraz komentarze projektantów znajdą Państwo na naszym profilu na Facebooku .

Ceramika Paradyż
więcej informacji (PRESS BOX ) {jcomments on}