PÓŁNOC Nieruchomości wkracza na Warmię i Mazury

Nowe biuro sieci franchisingowej PÓŁNOC Nieruchomości rozpoczęło swoją działalność   w Olsztynie 12.01.2011 roku. Placówka mieści się przy ulicy Ratuszowej 5. Jest to już 33 biuro w Polsce dynamicznie rozwijającej się sieci franchisingowej.

Otwarcie nowej placówki PÓŁNOC Nieruchomości zaszczycili swoją obecnością: I Zastępca Prezydenta Miasta Olsztyna Pan Bogusław Szwedowicz oraz Państwo Anna i Jacek Zając, notariusze z Biura Notarialnego, z którym współpracować będzie nowa placówka PÓŁNOC Nieruchomości. Władze spółki PÓŁNOC Nieruchomości S.A. reprezentowali:  Prezes Zarządu PÓŁNOC Nieruchomości Piotr Sumara, Członek Rady Nadzorczej a zarazem ekspert rynku nieruchomości Tomasz Błeszyński oraz Dyrektor d.s. Rozwoju Sieci Ewa Choroś. W otwarciu uczestniczyła Pani Izabela Kiełsa, która jako licencjonowany pośrednik nieruchomości czuwa nad pracą biura.

Właścicielka nowej placówki Pani Maja Fabczak liczy na szybki rozwój biura dzięki sprawdzonym metodom zarządzania sieci franchisingowej PÓŁNOC Nieruchomości oraz własnemu zaangażowaniu.

Według licznych opinii klientów z całej Polski, PÓŁNOC Nieruchomości  gwarantuje najwyższą jakość obsługi przejawiającą się w trosce pośredników o zabezpieczenie interesów kupujących i sprzedających od strony prawnej. Wieloletnie doświadczenie oraz wysokie standardy obsługi klienta dają Klientom PÓŁNOC Nieruchomości pełną gwarancję bezpieczeństwa transakcji na rynku nieruchomości.

Aby skorzystać z usług PÓŁNOC Nieruchomości S.A. w Olsztynie wystarczy odwiedzić biuro przy ulicy Ratuszowej 5 lub skontaktować się telefonicznie

Właścicielem Sieci PÓŁNOC Nieruchomości jest notowana na giełdzie w Warszawie spółka PÓŁNOC Nieruchomości S.A. Jest to jedna z największych firm działających w branży nieruchomości w Polsce. Obok sieci biur nieruchomości, PÓŁNOC Nieruchomości S.A. jest także właścicielem sieci PROSPECTOR specjalizującej się w zarządzaniu nieruchomościami.

Jarosław Mydlarczyk
Dział Analiz Rynku Nieruchomości –PÓŁNOC Nieruchomości S.A.

{jcomments on}