Produkcja rozdzielaczy FERRO przeniesiona do fabryki firmy w Czechach!

Począwszy od dnia 2 września bieżącego roku, w związku z przeniesieniem części produkcji firmy FERRO do Czech, w sprzedaży dostępne będą rozdzielacze mosiężne wyprodukowane w fabryce w Znojmo.

Stworzenie nowej linii produkcyjnej, jak również unowocześnienie procesu produkcji i montażu oraz cykl kontroli jakości pozwoliły firmie na  jednoczesne udoskonalenie i zwiększenie możliwości produkcyjnych dla produktów występujących w tej grupie asortymentowej.

W porównaniu z poprzednimi modelami rozdzielaczy urządzenia produkowane w Znojmo zaopatrzono w odpowietrzniki automatyczne  higroskopijne z możliwością odpowietrzania ręcznego, a także w nowe przepływomierze dające większą precyzję regulacji oraz zawory spustowe zapewniające dzięki obrotowemu korpusowi większą wygodę użytkowania.

Rozdzielacze powstające w czeskiej fabryce produkowane są z najwyższej jakości certyfikowanego mosiądzu CW617N. Dla komfortu odbiorcy uzyskały nowe opakowania, z oznaczeniem wskazującym na miejsce produkcji oraz uniwersalne etykiety. Z punktu widzenia użytkownika istotna jest także informacja, iż zachowane zostały wszystkie dotychczasowe kody produktów znajdujące się w katalogu FERRO.

Przeniesienie produkcji rozdzielaczy do fabryki w Znojmo stwarza firmie możliwość szybszych reakcji na zmianę popytu, udoskonalenia działań logistycznych i kontroli jakości produktów oraz zwiększenia dostępności urządzeń.

FERRO S.A.
więcej informacji FERRO S.A. (PRESS BOX){jcomments on}