Profesor Szewach Weiss z wizytą w Grupie Paradyż

9 czerwca 2011 roku, profesor Szewach Weiss, długoletni ambasador Izraela w Polsce odwiedził Tomaszów Mazowiecki. Jednym z punktów wizyty było spotkanie w Grupie Paradyż, w którym wzięli udział najwyżsi przedstawiciele władz miasta na czele z Prezydentem Tomaszowa Mazowieckiego, Starostą Tomaszowskim, Przewodniczącym Rady Miejskiej, przedstawicielami Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego i przedstawicielami Zarządu Spółek Grupy Paradyż.

W czasie wizyty w Grupie Paradyż profesor wygłosił wykład na temat „Polsko – izraelskich stosunków gospodarczych”, zwiedził zakład produkcyjny Ceramiki Paradyż Sp. z o.o. – „Tomaszów 2” oraz salon firmowy, w którym miał okazję przekonać się o możliwościach Multimedialnego Studia 3D. Podczas wizyty profesor Weiss odebrał z rąk Łukasza Kardasa, Wiceprezesa Zarządu ds. Handlu specjalną płytkę ceramiczną, której grafika została wykonana w technologii druku cyfrowego.

„Wizyta profesora Szewacha Weissa to dla nas niezwykle inspirujące wydarzenie. Jako firma reprezentująca dynamicznie rozwijającą się branżę polskiego biznesu mogliśmy zaprezentować swoje osiągnięcia w ramach bogatego programu pobytu pana profesora w Tomaszowie Mazowieckim” – mówi Piotr Tokarski, Prezes Zarządu Spółek Grupy Paradyż.

Inicjatorem wizyty profesora Weissa w Tomaszowie Mazowieckim był Rafał Zagozdon – Prezydent Tomaszowa Mazowieckiego, który ma nadzieję, że wizyta ambasadora przyczyni się do wzrostu zainteresowania polskich i zagranicznych inwestorów rejonem Tomaszowa Mazowieckiego oraz województwa łódzkiego. „Z ogromną radością patrzę na firmy, takie jak Ceramika Paradyż – niekwestionowanego lidera przedsiębiorczości, który dynamicznie rozwijając się umożliwia również rozwój otoczenia, w którym działa. Razem dokładamy starań, by wzajemne relacje oparte były na współpracy i budowały pozytywny wizerunek Tomaszowa Mazowieckiego – miasta, które stwarza dobry klimat do partnerstwa na płaszczyźnie różnego rodzaju inicjatyw – gospodarczych, kulturalnych czy społecznych. Dzięki wizycie tak znanych osobistości, jak profesor Szewach Weiss w naszej komunikacji dodajemy jeszcze jeden element – element dyplomacji, który pozwala na dotarcie do nowych podmiotów europejskich z rekomendacją dotycząca naszego regionu, jak i rozwijających się w nim przedsiębiorstw” – mówi Rafał Zagozdon, Prezydent Tomaszowa Mazowieckiego. 

Przed wizytą w Grupie Paradyż profesor Szewach Weiss odwiedził I LO im. Jarosława Dąbrowskiego w Tomaszowie Mazowieckim, gdzie dyskutował z młodzieżą na temat wielokulturowości, szans na pokój na Bliskim Wschodzie, historycznej wizyty Lecha Wałęsy w 1991 r. w Izraelu oraz opowiadał o swojej karierze politycznej.

Zdjęcia kolekcji, inspirujących aranżacji oraz komentarze projektantów znajdą Państwo na naszym profilu na Facebooku.

Zapraszamy również do odwiedzenia oficjalnego kanału You Tube Grupy Paradyż:
http://www.youtube.com/user/GrupaParadyz


Grupa Paradyż, w skład której wchodzą spółki Ceramika Paradyż Sp. z o.o. i Paradyż Sp. z o.o., to wiodący polski producent płytek ceramicznych. Od ponad 20 lat tworzy produkty, które zyskują uznanie klientów w blisko 40 krajach na całym świecie. Produkty Grupy Paradyż powstają w pięciu zakładach produkcyjnych wyposażonych w nowoczesny i zaawansowany park maszynowy. Inwestycje w nowoczesne technologie, doskonała jakość wyrobów oraz uznane wzornictwo to podstawa dynamicznego rozwoju firmy. Ofertę wyróżnia nowatorski design, dbałość o dopracowanie detali oraz szeroka gama kompletnych kolekcji ścienno-podłogowych i elementów zdobniczych w wielu formatach, co daje szerokie możliwości aranżacji odmiennych w charakterze wnętrz. Obecny potencjał rynkowy Grupy Paradyż to 1800 pracowników oraz trzy marki w portfolio produktowym – marka Kwadro skierowana do segmentu ekonomicznego, marka Paradyż oferująca szeroką paletę kolekcji w różnych stylach i formatach oraz marka My Way – propozycja premium skierowana do najbardziej wymagających klientów, którzy poszukują indywidualnych i nowatorskich rozwiązań w zakresie wzornictwa oraz technologii wykonania. Elegancja, styl, radość, klasyka, a także nowoczesny minimalizm – produkty Grupy Paradyż to pewny i najlepszy z możliwych wyborów – to  gwarancja pięknego wnętrza. Uznanie klientów potwierdzone dynamicznie rosnącymi wynikami sprzedaży oraz licznymi nagrodami przyznanymi w prestiżowych konkursach – m.in. „Laur Konsumenta”, „Jakość Roku” „Perły Ceramiki UE” czy „Łazienka – Wybór Roku” dowodzą, że Grupę Paradyż można dziś uważać za przewodnika po światowym designie na rodzimym rynku materiałów budowlanych i wyposażenia wnętrz.

Ceramika Paradyż
więcej informacji (PRESS BOX ){jcomments on}