Promocja „3 x TAK” w Komforcie – na dobry początek wakacji!

Trzy rodzaje paneli oraz trzy rodzaje wykładzin. Dobrane do potrzeb trzech grup konsumentów. Teraz dostępne w specjalnych cenach, gdyż w Komforcie rozpoczęła się właśnie letnia promocja „3 x TAK”.  Akcji towarzyszy kampania reklamowa, która odzwierciedla zmiany wizerunkowe, które wdraża sieć.

Komfort wychodzi naprzeciw wszystkim tym, którzy na wakacje zaplanowali remont lub odświeżenie mieszkania. Od 18 czerwca wybrane panele i wykładziny dostępne są w nowych, atrakcyjnych cenach. Akcja „3 x tak” obejmuje po trzy produkty z obu kategorii, dopasowane do preferencji trzech różnych grup konsumentów.

„3 x tak” panele:

  • „Tak tani” Dąb Tokio – w cenie 19,90 zł/mkw (cena regularna to 37,99 zł/mkw).
  • „Tak korzystny” Dąb Milano – w cenie 27,90 zł/mkw (cena regularna to 42,99 zł/mkw) oraz gratis w postaci podkładu wyciszającego.
  • „Tak trwały” Dąb Titan – panel o maksymalnej trwałości (klasa AC5) dostępny wyłącznie w sieci KOMFORT. Cena promocyjna 39,90 zł/mkw (cena regularna to 54,99 PLN).

„3 x tak” wykładziny:

  • „Tak tania” wykładzina Spirit Twist  – w cenie 22,90 zł/mkw (cena regularna to 34,99 zł/mkw). Dostępna jedynie w sieci Komfort.
  • „Tak praktyczna” Bohemia  – wykładzina pętelkowa o oryginalnej fakturze. oryginalną fakturę. Dostępna tylko w sieci Komfort, w cenie promocyjnej 27,90 zł/mkw (cena regularna 36,99 zł/mkw).
  • „Tak miękka” Juliette – wykładzina o grubości aż 13,5 mm, idealna do sypialni. Teraz w  cenie 26,90 zł/mkw (cena regularna to 45,99 zł/mkw).

Akcja promocyjna trwa do 20.08.2015 r. lub do wyczerpania zapasów. Oferta dotyczy również zamówień, które zostały złożone za pośrednictwem sklepu internetowego www.komfort.pl. Cena promocyjnych produktów może być niższa o kolejne 12% w przypadku zamówienia w sieci KOMFORT usługi montażu.

Akcja promocyjna wsparta została kampanią reklamową, która rozpocznie się 23 czerwca br. Kampania jest kolejnym elementem zmian wizerunkowych, które wdraża marka. Komfort prezentuje nowe oblicze – nie tylko specjalizację w podłogach, ale także nowoczesność i nowy wymiar zakupów.W ofercie sklepów sieci Komfort znajduje się szeroki wybór podłóg: paneli, podłóg drewnianych, wykładzin dywanowych i elastycznych oraz dywanów. Sklepy zapewniają również profesjonalne doradztwo oraz specjalistyczne usługi: montaż paneli, podłóg drewnianych i wykładzin oraz obszywanie i wycinanie dowolnych kształtów z wykładzin.

Sklepy KOMFORT
WIĘCEJ INFORMACJI z firmy Sklepy KOMFORT (PRESS BOX)