Prysznice GROHE: najświeższy sposób, by cieszyć się swoim codziennym prysznicem

Czysta radość z wody według każdej potrzeby i dla każdego rodzaju aranżacji

Nie ma nic bardziej odświeżającego niż woda. Tak jak zimna woda gasi pragnienie i uzupełnia poziom płynów w organizmie, pod prysznicem spłukuje się całe ciało i doświadcza pełnego orzeźwienia. To, co wzbogaca korzyści z prysznica, to jego dopasowanie do indywidualnych potrzeb.

Gama pryszniców GROHE nie pozostawia więcej do życzenia. Kolekcje pryszniców GROHE  zawiera wszystkie elementy potrzebne, by skomponować w pełni wyposażoną strefę prysznica. Prysznice górne, prysznice ręczne oraz zintegrowane systemy prysznicowe, gdzie wybór oscyluje między delikatnymi miękkimi kroplami deszczu a mocnym strumieniem przeznaczonym do masażu. GROHE proponuje w pełni spersonalizowane prysznice, które przyniosą satysfakcjonującą ulgę zmęczonemu ciału, za każdym razem, podczas każdej kąpieli.

Letnie orzeźwienie

W czasie najgorętszych dni lata, przyjemna dla ciała temperatura jest wyjątkowo pożądana dla długotrwałego efektu świeżości. Zimny prysznic może przynieść ulgę, ale na krótko. Po dużym spadku temperatury ciało musi odbudować naturalny balans, a należy pamiętać, że organizm ciężko pracuje, by przywrócić odpowiednie ciepło. Temperatura wody miedzy 32 a 38 stopni Celsjusza jest najodpowiedniejsza dla prysznica w porze letniej.

Tak samo jak wybór temperatury, wybór prysznica zależy od nastroju oraz indywidualnych preferencji. Zazwyczaj łazienka to tylko wanna  i prysznic ręczny, które służą jako pełne wyposażenie prysznica. GROHE znalazło inny pomysł na to, żeby łazienka stała się miejscem pełnej satysfakcji i relaksu. GROHE stworzyło kilka możliwości designu w łazience, która może być teraz urządzona minimalistycznie, nowocześnie lub klasycznie. Celem takiej różnorodności stylów jest zwiększenie możliwości projektowych w łazience, by zaplanować jej wyposażenie od początku do końca. Dlatego też GROHE posiada w swojej ofercie pełną gamę produktów w każdym stylu, by dopasować styl baterii do wystroju każdego elementu armatury w całym domu, zarówno z innymi produktami z kolekcji GROHE, jak i z tymi, które już zostały dobrane do aktualnego designu mieszkania.

Wiele z pryszniców ręcznych GROHE  zdobyło nagrody w międzynarodowych konkursach w dziedzinie designu, za to, że dba o uniwersalność oraz innowacyjność form i maximum funkcjonalności.

Prysznice GROHE Power&Soul®  to znakomity przykład: cztery różne rodzaje strumieni oraz siedem różnych kombinacji mogą być swobodnie wybierane i zestawiane  ze sobą za pomocą jednego z czterech przycisków na grzbiecie słuchawki.

Prysznice górne i deszczownice

Prysznice górne oraz deszczownice przynoszą kojący efekt strumieni deszczu, delikatnych kropli wody, by doprowadzić do pełni komfortu dla każdego, kto liczy na uwolnienie zmysłów w trakcie brania prysznica.

Użytkownik może ustawić się wygodnie pod prysznicem i mieć obydwie dłonie wolne, by móc namydlić ciało, czy masować je gąbką.

Taki rodzaj prysznica umożliwia maksymalną swobodę podczas planowania łazienki, a ich kompaktowy rozmiar sprawia, że nadaje się on nawet do mniejszych przestrzeni kabin prysznicowych.

Systemy prysznicowe to idealny wybór dla każdego, kto chce mieć wszystko za jednym razem. Jeśli szukasz estetycznej kombinacji z prysznicem ręcznym, prysznicem górnym i baterią mieszającą lub termostatem, systemy prysznicowe GROHE  to idealne rozwiązanie.

Gama systemów prysznicowych GROHE  obejmuje szereg pakietów dostosowanych do różnych budżetów i gustów. Prosta instalacja nowych systemów GROHE umożliwia niewielką zmianę w łazience już wykończonej lub w jeszcze powstającym projekcie pomoże dopracować każdy szczegół. To najlepsze rozwiązanie, które eliminuje niepotrzebny bałagan i konieczność remontu.  

Delikatny letni deszcz z prysznica górnego, kilka rodzajów strumieni z prysznica ręcznego, strumienie masujące z pryszniców bocznych w systemie GROHE Rainshower® . Systemy prysznicowe GROHE Rainshower®  nie pozostawiają niczego więcej do życzenia, orzeźwienie od stóp do głów.

Elektroniczny prysznic dla nowej epoki.

GROHE SPA® F-digital Deluxe jest najlepszym rozwiązaniem dla osobistej przestrzeni łazienkowej z hydromasażem. Różne odcienie inspirującego światła, wybór melodii i pary to kilka opcji modułów, które teraz współtworzą prysznic  w domu. Kąpiel pod prysznicem zostaje wzbogacona o nieoczywiste możliwości.
Stacja dokująca wraz z Apple iPod Touch zainstalowane na zewnątrz prysznica pozwalają na łatwą kontrolę wszystkimi opcjami, dostępnymi w aplikacji GROHE SPA® .

Technologia cyfrowa GROHE SPA® F-digital sterowników w kształcie krążków dodają komfortu do każdego prysznica. Na przykład, funkcja zapisywania umożliwia zachowanie preferowanego strumienia wody oraz wysokość temperatury po to, by przy kolejnych kąpielach nie tracić na to czas, a jedynie korzystać z kojącego relaksu kąpieli.
Funkcja pauzy przerywa strumień wody w momencie naciśnięcia przycisku i wznowi go w każdej chwili, o takim samym ciśnieniu i temperaturze. Tryb nagrzewania z kolei sprawi, że woda ma dokładnie taką temperaturę, jaka została ustawiona  i będzie przygotowana jeszcze zanim użytkownik zacznie korzystać z kąpieli.  

Prysznic stworzony na miarę Twoich potrzeb

Prysznic GROHE Tailor-Made tworzy kąpiel niezwykle prostą, byś mógł wtedy skupić się na własnych myślach i czerpać korzyści z  odpoczynku. Prosty wybór pomiędzy rozwiązaniami w trzech rozmiarach Small, Medium i Large pomogą dostosować prysznic do własnych potrzeb. Trzy rodzaje rozwiązań stwarzają pewność planowania  w zakresie kosztów i realizacji każdego pomysłu, nie ograniczając kreatywności. Wybór dostępnych pryszniców jest praktycznie nieograniczony, a produkty mogą być dowolnie rozmieszczone zgodnie z własnymi potrzebami i preferencjami.

Prawie wszystkie prysznice GROHE są produkowane w fabryce w Lahr, w Niemczech. Znak jakości “Made in Germany” jest oparty na efektywnej współpracy poszczególnych etapów łańcucha produkcji  – od badań i rozwoju do studia projektowego w Düsseldorfie, od produkcji do pełnego przekonania o jakości.

Technologia GROHE DreamSpray®  jest ważnym elementem jakości pryszniców i systemów prysznicowych firmy GROHE . Jest ona w sercu każdego prysznica i zapewnia równomierne rozprowadzenie wody do każdej dyszy, tworząc w ten sposób różnorodność doskonale dostarczonego strumienia.   

Dzięki dodatkowej technologii GROHE EcoJoy®  woda i energia mogą być oszczędzane  bez kompromisów, nie rezygnując z komfortu, pozwalając skupić się na satysfakcji z prysznica, który dostarcza taką samą ilość wody i przyjemności w tym samym czasie. 

“Pure Freude an Wasser”–  to kwintesencja tego, co można powiedzieć o prysznicach i systemach prysznicowych firmy GROHE

Grohe Polska
więcej informacji (PRESS BOX)