Płytki chodnikowe firmy AWBUD – prostota w formie, bogactwo w kolorach

Płytki chodnikowe to trwały i funkcjonalny element uzupełniający małą architekturę ogrodów, alejek i tarasów. Nasze zadowolenie wieńczy estetyka wykonania i końcowy efekt wizualny. Z płytkami chodnikowymi firmy AWBUD, dostępnymi w nowych barwach, nawierzchnia nabierze kolorów, a ich minimalistyczna uroda pozwoli w pełnej krasie rozkwitnąć otoczeniu.

Płytki chodnikowe AWBUD – nowe szaty dla nawierzchni
Prostota i naturalizm to duet, który często gwarantuje efektowne zakończenie. Tak dzieje się w przypadku płyt chodnikowych, znajdujących idealne zastosowanie między innymi w miejskich przestrzeniach. Płytki chodnikowe o ciekawej gamie barw mogą także zawitać do naszego najbliższego, przydomowego otoczenia.  Dzięki nowościom w ofercie PWB AWBUD możemy ubrać tarasy, zielone dachy, ścieżki ogrodowe i alejki spacerowe w nowe szaty, dzięki czemu dekoracyjny urok nawierzchni będzie mieć zaskakujące i inspirujące oblicze. Końcowy efekt, jakim jest stylowe i funkcjonalne podłoże, będące kojącym towarzyszem krajobrazu, przykuwa oko. Co istotne, w przypadku płytek chodnikowych AWBUD możemy czerpać z dodatkowych walorów, związanych z niezwykłą wytrzymałością materiału.

 Płytki chodnikowe firmy AWBUD - prostota w formie, bogactwo w kolorach

Płytki chodnikowe AWBUD  – uniwersalność w czystej formie
Płytki chodnikowe, dzięki swojej prostocie, mają rozszerzony wachlarz zastosowań. O uniwersalności takiego rozwiązania przesądza prosta forma i nieskomplikowany montaż. Płyty produkowane przez PWB AWBUD są również wszechstronne, jeśli chodzi o kanony estetyczne. Pasują do ogrodów pełnych bogatej roślinności, drewnianych altanek, tarasów i rozłożystych patio, dla których stanowią neutralne tło. Komponują się także z krajobrazem oszczędnym, niemal naturalistycznym, co jest dobrą wieścią dla wszystkich, którzy z braku czasu pozostawiają wolną rękę przydomowej roślinności. Galanteria betonowa w postaci płytek proponowanych przez projektantów firmy AWBUD przybiera prosty kształt regularnych kwadratów o wymiarach 35 x 35 cm. Dzięki temu, montaż płyt na podjeździe jest tak samo łatwy, jak skomponowanie ścieżki ogrodowej czy wyłożenie nawierzchni odwróconego dachu. Do regularnych krawędzi płytek z łatwością można dobrać inny materiał brukarski. W zależności od  upodobań, wykorzystujemy oszczędny urok białego żwiru, drobne kamienie, elementy z naturalnego granitu lub czerpiemy z wielości kształtów kostek brukowych AWBUD, które elegancko wzbogacają podłoże.

Płytki chodnikowe AWBUD  w nowych barwach – kolorystyczne wariacje pod stopami
Firma PWB AWBUD zadbała, aby płytki chodnikowe były naprawdę inspirującym elementem otoczenia. Minimalistyczna przestrzeń nabierze życia pod dotknięciem palety barw i faktur, które oferuje producent. Do gamy podstawowych kolorów: szary, czerwony, karmelowy, brązowy, czarny, dołączono linię melanży – Safari, Piasek Pustyni, Kasztan, Gołębi, które świetlistymi tonacjami oddają urok czterech pór roku. Płyty w kolorze Safari błyszczą rdzawym blaskiem spalonego słońcem lądu. Melanżowa nawierzchnia w barwie Kasztanu wprowadzi nas w świat jesiennej różnorodności przyrody. Z kolei uroda płyt chodnikowych w kolorze Gołębim i Piasku Pustyni zachwyca szarym odcieniem przywołującym chłodną grację zimy lub ciepło pierwszych wiosennych promieni słońca. Każda z płyt chodnikowych typu melanż stanowi więc indywidualną ucztę kolorystyczną, w której nieregularność barw dodaje subtelności klasycznej formie kwadratu. W ofercie płytek chodnikowych firmy AWBUD możemy zatem wybierać spośród barw jaskrawych, zgaszonych, a nawet przenikających się, aby doskonale dopasować ich żywiołowość do bujności przestrzeni.

Moc szlachetności
Jedną z największych zalet płyt chodnikowych jest ich niezwykle funkcjonalna natura. Nienasiąkliwe, mrozoodporne i antypoślizgowe, są doskonałym podłożem dla tarasów. Dodatkowo, ze względu na wytrzymałość na ścieranie i obciążenia, warto wyłożyć nimi przestrzeń sąsiadującą z garażem. Wszystkie modele płyt chodnikowych marki AWBUD opierają swą siłę na 5 cm grubości, dzięki czemu mogą unieść ciężar do 5 ton. Ich moc zostaje spotęgowana w zaawansowanym technologicznie procesie produkcyjnym.

Na życzenie inwestora, firma AWBUD oferuje również płyty chodnikowe płukane, które powstają w wyniku wymycia drobin kruszywa. Uzyskana w ten sposób szlachetność i różnorodność faktury, gwarantuje nie tylko trwałość, ale i urok naturalnego surowca kamiennego. Galanteria betonowa PWB AWBUD może dodatkowo poszczycić się pełną zgodnością z wymogami normy EN ISO 9001: 2000.

Płyty betonowe oraz płukane firmy AWBUD są niezawodnymi pomocnikami w projektowaniu eleganckich i przede wszystkim trwałych powierzchni. Ich minimalistyczna forma i pomysłowe szaty kolorystyczne zaskakująco wkomponowują się w chłodniejszą estetykę domów nowoczesnych, ogrodów o rustykalnym uroku oraz różnego rodzaju tarasów, a także coraz popularniejszych w Polsce dachów odwróconych. Dzięki płytkom chodnikowym firmy AWBUD w nowych barwach teraz każda przestrzeń zyska dodatkowe walory estetyczne i funkcjonalne.

Płyty chodnikowe, w kolorach: PIASEK PUSTYNI, SAFARI, KASZTAN, GOŁĘBI, SZARY, CZERWONY, KARMELOWY, BRĄZOWY, CZARNY, Wymiary: 35 cm x 35 cm, Grubość: 5 cm, Cena 8,54 zł/szt brutto, 7 zł/szt netto

Produkcja Wyrobów Betonowych AWBUD
42-443 Fugasówka/Zawiercie, ul.Reja 4 www.awbud.pl

Gut PR

 

{jcomments on}