„Addicted to Pleasure” Fashion Show – przyjemność, która uzależnia

Efektowna i niespotykana ekspozycja kabin Geo 6 i brodzików Simplo marki KOŁO będzie jedną z atrakcji podczas niezwykłego pokazu mody Evy Minge „Addicted to Pleasure”. Inspiracją dla kolekcji, którą światowej sławy projektantka przedstawi 30 marca 2010 roku w Pałacu Kultury i Nauki, stała się przyjemność oraz nowa linia kremowych żeli pod prysznic Palmolive Nutra Fruit.

We wtorkowy wieczór Sala Ratuszowa stanie się miejscem wyjątkowego show. Na wybiegu zaprezentują się modelki w strojach autorstwa Evy Minge, a całość dopełni artystyczna oprawa cenionego choreografa i reżysera – Janusza Józefowicza. Pokazowi towarzyszyć będzie niecodzienna ekspozycja produktów marki KOŁO. Wiodący producent elementów wyposażenia łazienek zaprezentuje dwadzieścia półokrągłych kabin prysznicowych Geo 6 i półokrągłych brodzików Simplo.
Produkty Geo 6 marki KOŁO charakteryzuje przede wszystkim jakość i elegancja. Wykonane z hartowanego szkła oraz profili w wykończeniu srebrny połysk wyglądają stylowo i gustownie. W połączeniu ze śnieżnobiałymi brodzikami Simplo o prostej formie tworzą spójną całość. Ponadto zastosowane w produktach zaawansowane rozwiązania techniczne, zwiększają ich funkcjonalność.

– Jesteśmy pewni, że produkty marki KOŁO idealnie wpiszą się w scenografię „Addicted to PleasureFashion Show. Zestawienie kabin Geo 6 i brodzików Simplo to propozycja dla osób ceniących wygodę, minimalistyczną formę i wysoką jakość. Cechuje je nowoczesność, uniwersalność oraz atrakcyjny design. Mam nadzieję, że przypadną one do gustu gościom pokazu – mówi Jacek Ciszewski, Kierownik ds. PR Sanitec Koło.

„Przyjemność, która uzależnia”

Zaproszeni na pokaz ”Addicted to Pleasure” goście będą mieli przyjemność uczestniczyć w wyjątkowym pokazie mody Evy Minge, zobaczą niecodzienną wystawę kabin prysznicowych i brodzików marki KOŁO w wodnej scenerii z artystyczną oprawą w reżyserii Janusza Józefowicza. Wydarzenie uświetnią swoją obecnością czołowi polscy celebryci, osobistości ze świata biznesu oraz dziennikarze. Niezwykłe atrakcje przygotowane przez organizatorów show z pewnością pozostaną w pamięci uczestników przez długi czas.


 

 Sanitec KOŁO Sp. z o.o.
jest jedną z największych w Polsce firm z branży wyposażenia łazienek. Powstała w wyniku przekształcenia i przyłączenia się w 1993 roku ZWS Koło do międzynarodowej Grupy Sanitec, największego w Europie producenta ceramiki łazienkowej. Sanitec KOŁO posiada zakłady w Kole, Włocławku, Mińsku Mazowieckim oraz w Ozorkowie. Firma zatrudnia blisko 1500 osób. Zarząd firmy odpowiada za wszelkie działania realizowane w Polsce oraz business unitach w regionie Centralnej i Wschodniej Europy, w tym m.in. w Czechach, Słowacji, Rumuni, na Ukrainie i w Bułgarii.

Sanitec KOŁO jest producentem i dystrybutorem ceramiki sanitarnej, wanien i brodzików akrylowych, hydromasaży, kabin prysznicowych oraz mebli łazienkowych sprzedawanych pod markami KOŁO, KORALLE i KERAMAG. Oferowane wyroby charakteryzuje nowoczesne wzornictwo oraz najwyższa jakość. Spełniają one europejskie standardy jakości, posiadają certyfikaty B i CE i są produkowane zgodnie z systemami zarządzania jakością (ISO 9001) i środowiskowego (ISO 14001).

Firma otrzymała m.in. tytuł Ogólnopolskiego Lidera Eksportu (2008), Certyfikat Polskiego Produktu Światowego, nagrodę „Wybór Roku” corocznie w latach 2002 – 2008, medal Przyjaciel Integracji oraz tytuł Partner Polskiej Ekologii – przyznany przez Narodową Radę Ekologiczną.

Sanitec KOŁO

Więcej informacji z firmy Sanitec KOŁO ( press box )

{jcomments on}