„Dni otwarte River House” – mieszkania gotowe do wprowadzenia

Spółka Mermaid Properties zaprasza na dni otwarte River House – osiedla mieszkaniowego na warszawskim Mokotowie przy ulicy Bluszczańskiej. 12 i 13 czerwca br. będzie można obejrzeć gotowe mieszkania do wprowadzenia. Deweloper przygotował apartament pokazowy, by kupujący mogli zadecydować o projektowaniu wnętrza swojego nowego mieszkania.

Podczas „Dni otwartych River House” na klientów będą czekać specjaliści, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania związane z zakupem mieszkania. To doskonała okazja, by uzyskać informacje nie tylko na temat samego projektu i warunków zakupu, ale również jak urządzić nowe mieszkanie i w jaki sposób sfinansować jego zakup. Do dyspozycji odwiedzających będą także doradcy finansowi. Ponadto Mermaid Properties przygotował specjalną promocję cenową dla wszystkich, którzy zdecydują się na zakup mieszkania w River House.

River House to trzy kameralne czterokondygnacyjne budynki, składające się z 94 mieszkań o metrażu od 41 do 120 mkw. Deweloper zadbał o wysoką jakość wykończenia inwestycji – zarówno wnętrz, jak i elewacji budynków. Osiedle znajduje się w pobliżu terenów wiślanych. Sąsiedztwo Parku Łazienki Królewskie, Agrykoli oraz Kopca Powstania Warszawskiego zapewnia bliskość zieleni. Nie brakuje jej także wewnątrz osiedla. Na dachach wszystkich budynków znajdą się ogrody, które mogą być wykupione przez mieszkańców, niezależnie od lokalizacji mieszkania. Nie zapomniano również o placu zabaw dla dzieci oraz parkingach podziemnych.

Zarówno architektura osiedla, rozkłady mieszkań, wszelkie udogodnienia projektowe tzw. części wspólnych w połączeniu z lokalizacją, czynią z inwestycji jedną z najatrakcyjniejszych propozycji na lokalnym rynku nieruchomości.

„Dni otwarte River House”
12-13 czerwca, godz. 10.00 – 16.00
ul. Bluszczańska 72

promocje cenowe,
prezentacje mieszkań i bezpłatne porady architekta wnętrz,
bezpłatne doradztwo kredytowe,
przedszkole na powietrzu, liczne konkursy, zabawy dla dzieci,
wspólne grillowanie.

Mermaid Properties
{jcomments on}