„Przyjaciele Gotują” z Deante – łódzka kolacja charytatywna

W najbliższą sobotę w andel’s hotel Łódź odbędzie się kolacja charytatywna, podczas której zostaną zebrane środki na zakup specjalistycznego sprzętu medycznego. Wieczór prowadzony przez Paulinę Sykut-Jeżynę uświetnią liczne gwiazdy, m.in.: Ewa Wachowicz, Katarzyna Skrzynecka, Katarzyna Zielińska i Agnieszka Kaczorowska. Wśród przyjaciół wydarzenia znalazła się łódzka firma Deante, angażująca się w różnorodne akcje, mające na celu pomoc potrzebującym.

„Kulinarny flirt z Ewą Wachowicz”, organizowany 4 czerwca przez Stowarzyszenie Przyjaciele Świata, to wydarzenie podczas którego spotkają się przedstawiciele świata biznesu, nauki, środowisk artystycznych i medialnych, aby wspólnie zgromadzić fundusze niezbędne do leczenia i rehabilitacji chorych dzieci i potrzebujących dorosłych. Środki zebrane podczas VIII edycji kolacji charytatywnej zostaną przeznaczone na zakup przenośnej sztucznej nerki do dializ na rzecz Kliniki Pediatrii, Immunologii i Nefrologii ICZMP w Łodzi, jedynego takiego urządzenia w łódzkich szpitalach pediatrycznych, a także szybkiego analizatora medycznego dla oddziału intensywnej terapii Szpitala Zakonu Bonifratów św. Jana Bożego w Łodzi oraz sprzętu rehabilitacyjnego dla Centrum Medycznego im. dr. Wacława Łęckiego.

Wieczór rozpocznie uroczysty występ Chóru Dziecięcego Miasta Łodzi, który tworzą dzieci w wieku od 7 do 17 lat. Ponadto, warstwę muzyczną kolacji wzbogacą goście specjalni – aktorki Katarzyna Skrzynecka i Katarzyna Zielińska. O oprawę taneczną zadba Agnieszka Kaczorowska – aktorka i jedna z najpopularniejszych tancerek w Polsce wraz z Kamilem Kuroczko – tancerzem i uczestnikiem programu „Dancing With the Stars: Taniec z Gwiazdami”.

Projekt „Przyjaciele Gotują” z udziałem znanych i lubianych mistrzów kuchni jest organizowany w szczytnym celu, z myślą o potrzebujących dzieciach i dorosłych. Właśnie dlatego polska firma Deante z łódzkimi korzeniami postanowiła włączyć się w to dobroczynne wydarzenie. Firma angażuje się w społeczną odpowiedzialność biznesu, zarówno poprzez działania charytatywne, edukacyjne, jak i na rzecz sportu. Co więcej, Deante przekazuje swoje produkty różnorodnym instytucjom, w tym organizacjom charytatywnym, pragnącym podnieść standard życia swoich podopiecznych.

Deante www.deante.pl
więcej informacji z firmy Deante ( PRESS BOX)