Remont mieszkania? Masz pytania? Nie czekaj! Już dzisiaj Zapytaj Architekta!

Planujesz remont wnętrza swojego domu? Chcesz zapytać architekta, jak zmiany, które zamierzasz wprowadzić wpłyną na jego wygląd? Zapraszamy do zakładki Zapytaj Architekta na fanpage’u Ceramiki Paradyż , w której w każdym miesiącu udzielane są odpowiedzi na trzy najciekawsze pytania internautów.

Fachowych porad w formie wideo udziela architekt wnętrz, Magda Borowiak-Wróblewska. Tematem tego miesiąca jest zastosowanie płytek ceramicznych na tarasie i w ogrodzie.

Odśwież swoje wnętrze
Przemiana wnętrza to proces, do którego wielu z nas przygotowuje się przez długi czas. Zastanawiamy się nad doborem kolorów, materiałów, zmieniamy koncepcję, aby dostosować ją jak najlepiej do charakteru pomieszczenia i stylu życia domowników. Szukając rozwiązań warto zwrócić uwagę na produkty Ceramiki Paradyż, które pozwalają zaprojektować różnorodne wnętrza – od minimalistycznych, poprzez klasyczne aż do nowoczesnych. Niepowtarzalny design płytek ceramicznych, kolekcje pełne ozdób, mozaik i listew – odmienią każde pomieszczenie.

Już nie tylko kuchnie i łazienki, ale również salony i tarasy!

Zapytaj Architekta
W trakcie planowania remontu zawsze warto skonsultować się ze specjalistą. Architekt wnętrz, Magda Borowiak-Wróblewska, w każdym miesiącu odpowie na najciekawsze pytania internautów w zakładce Zapytaj Architekta na fanpage’u Ceramiki Paradyż . Można tam również znaleźć wszystkie archiwalne filmy oraz propozycję tematyki do kolejnego odcinka.

Filmy wideo z serii „Zapytaj Architekta” realizowane są przy współpracy z Szybkimi Metamorfozami, z którymi Ceramika Paradyż współpracuje przy cyklicznym programie nt. projektowania wnętrz. Wybrane pomieszczenia w bardzo szybkim tempie ulegają przeobrażeniom i dzięki temu, stają się idealnymi miejscami do wypoczynku czy pracy. W przygotowywanych przez pracownię projektach wykorzystywane są produkty Ceramiki Paradyż, pokazujące często niestandardowe zastosowania płytek ceramicznych. Ich przykłady można zobaczyć w zakładce „Inspiracje z Ceramiką Paradyż” na stronie www.szybkiemetamorfozy.pl

Zapraszamy do zakładki Zapytaj Architekta na fanpage’u Ceramiki Paradyż
Grupa Paradyż, w skład której wchodzą spółki Ceramika Paradyż Sp. z o.o. i Paradyż Sp. z o.o., to wiodący polski producent płytek ceramicznych. Od ponad 22 lat tworzy produkty, które zyskują uznanie klientów w 37 krajach na całym świecie. Produkty Grupy Paradyż powstają w pięciu zakładach produkcyjnych wyposażonych w nowoczesny i zaawansowany park maszynowy. Inwestycje w nowoczesne technologie, doskonała jakość wyrobów oraz uznane wzornictwo to podstawa dynamicznego rozwoju firmy. Ofertę wyróżnia nowatorski design, dbałość o dopracowanie detali oraz szeroka gama kompletnych kolekcji ścienno-podłogowych i elementów zdobniczych w wielu formatach, co daje szerokie możliwości aranżacji odmiennych w charakterze wnętrz. Obecny potencjał rynkowy Grupy Paradyż to 1800 pracowników oraz trzy marki w portfolio produktowym – marka Kwadro skierowana do segmentu ekonomicznego, marka Paradyż oferująca szeroką paletę kolekcji w różnych stylach i formatach oraz marka My Way Paradyż Group – propozycja premium skierowana do najbardziej wymagających klientów, którzy poszukują indywidualnych i nowatorskich rozwiązań w zakresie wzornictwa oraz technologii wykonania. Elegancja, styl, radość, klasyka, a także nowoczesny minimalizm – produkty Grupy Paradyż to pewny i najlepszy z możliwych wyborów – to gwarancja pięknego wnętrza. Uznanie klientów potwierdzone dynamicznie rosnącymi wynikami sprzedaży oraz licznymi nagrodami przyznanymi w prestiżowych konkursach – m.in. tytuł „Ambasador Polskiej Gospodarki 2012”, Złote Godło w kategorii QI Product w konkursie „Najwyższa Jakość Quality International”, nagrodę „Filary Polskiej Gospodarki 2011”, „JAKOŚĆ ROKU ZŁOTO 2011”, oraz „Wielka Perła Ceramiki UE 2011 z diamentami” dowodzą, że Grupę Paradyż można dziś uważać za przewodnika po światowym designie na rodzimym rynku materiałów budowlanych i wyposażenia wnętrz oraz doskonałą wizytówkę polskiego przemysłu na świecie.

Ceramika Paradyż
więcej informacji (PRESS BOX) {jcomments on}