Rimfree – czyste piękno w wielu odsłonach

Oryginalne Rimfree® to miski WC całkowicie pozbawione kołnierza. Chronione patentem rozwiązanie zapewnia łatwość utrzymania higieny.  To także wyjątkowy design w wielu odsłonach. Marki KOŁO, KERAMAG i KERAMAG DESIGN oferują aż trzynaście różnych modeli nowatorskich misek.

Innowacyjność Rimfree® polega na całkowitym wyeliminowaniu wewnętrznego kołnierza, rantu, obrzeża – czyli elementów za którymi mogą gromadzić się zarazki i które utrudniają czyszczenie standardowej miski WC. Jest to swoista rewolucja w ceramice łazienkowej, ponieważ pozwala znacznie skrócić czas poświęcony sprzątaniu przy zachowaniu wysokiego standardu higieny. Rimfree® jest rozwiązaniem chronionym patentem, dzięki czemu pozostaje jedyną na rynku propozycją miski WC całkowicie pozbawionej kołnierza.

Jest z czego wybierać
Szeroka oferta Rimfree® pozwala dobrać model idealnie dopasowany do naszych potrzeb i gustu. Nowatorskie rozwiązanie znalazło się już w kilku seriach marki KOŁO.  Osoby, które zdecydują się na najnowszą technologię, mogą wybierać spośród styli dających różnorodne możliwości aranżacyjne.

Jeśli nasza łazienka potrzebuje ceramiki o wyrazistej formie i pełnej geometrii powinniśmy wybrać miskę WC z kolekcji LIFE!, nowość w ofercie Sanitec KOŁO. Produkty z tej serii zwracają uwagę prostokątną formą, którą łagodzą zaokrąglone krawędzie.

Nowy typ miski WC trafił także do cieszącej się uznaniem i sympatią Klientów kolekcji STYLE. Łączy ona klasyczne rozwiązania z nowoczesnym podejściem do aranżacji łazienkowego wnętrza. Bezkołnierzowa miska Rimfree STYLE to charakterystyczna dla tej linii, łagodna, geometryczna forma w kompaktowym rozmiarze.  

Kolekcja TRAFFIC, która od roku gości w ofercie firmy to linia, która wpisuje się w miejski styl życia – na pełnych obrotach, wymagający idealnie dopasowanych, funkcjonalnych rozwiązań. Ta niezwykle lekka w wyglądzie, bazująca na cienkich krawędziach i prostych, subtelnych bryłach seria znajduje swoje miejsce przede wszystkim w wielkomiejskich mieszkaniach. Dla osób, które domową łazienkę traktują wyłącznie jako miejsce porannego startu albo wieczornego relaksu, rozwiązanie RIMFREE jest wprost idealne. Kto bardziej doceni łatwość i szybkość sprzątania, jak nie ci, którzy na tego typu zajęcia nie mają czasu?

Pakiet nowości z technologią Rimfree® uzupełniają trzy miski wiszące z serii NOVA PRO. Powstały one zarówno z myślą o łazienkach rodzinnych, jak  również łazienkach publicznych i przestrzeniach bez barier, z których korzystają np. osoby z niepełnosprawnością. W łazienkach, które codziennie odwiedzają dziesiątki osób higiena i łatwość konserwacji stawiane są na pierwszym planie. Toaleta jest zarówno wizytówką domu, jak też restauracji czy hotelu. Miski typu Rimfree® z serii NOVA PRO są odpowiedzią na potrzeby inwestorów, którzy chcą zapewnić swoim klientom najwyższy komfort i estetykę korzystania z łazienek, a pracownikom porządkowym ułatwić dbanie o higienę pomieszczeń.

Miski WC bez kołnierza to nie tylko KOŁO
Oferta produktów z technologią Rimfree® nie kończy się jednak na tych  sześciu produktach. Firma w swojej ofercie posiada zarówno rozwiązania sygnowane marką KOŁO, jak też  pięć dodatkowych rozwiązań dostępnych w ramach oferty marki KERAMAG.

Produkty uznanej niemieckiej marki były pierwszymi miskami WC bez kołnierza wewnętrznego na polskim rynku. Dziś w ofercie są rozwiązania Rimfree® w serii ICON, ICON XS, 4U, RENOVA PLAN oraz RENOVA NR 1. W ofercie KERAMAG DESIGN miski typu Rimfree®  są standardem najnowszej kolekcji ceramiki i mebli łazienkowych XENO2 oraz znanej już konsumentom serii MYDAY Wszystkie dedykowane są eleganckim i ekskluzywnym wnętrzom łazienkowym, w których efektywność działania, dobre wzornictwo oraz trwałość produktu muszą iść w parze.

Najnowsza technologia w każdej łazience?
Rimfree® jest nowością w ofercie ceramiki łazienkowej, jednak od początku zadbano, aby było dostępne dla jak najszerszej grupy odbiorców. Sanitec KOŁO systematycznie uzupełnia swoją ofertę o miski oparte na nowatorskim pomyśle. Korzystna cena i duży wybór modeli sprawiają, że coraz więcej Klientów decyduje się właśnie na to rozwiązanie. Dlatego popularność Rimfree® stale rośnie, a ergonomiczność zastosowań tej technologii wyznacza nowy standard w projektowaniu łazienek.


Rimfree® to 13 modeli bezkołnierzowych misek WC


Miska WC Rimfree KOŁO LIFE!


Kolekcja KOŁO TRAFFIC


Miska WC Rimfree® KOŁO NOVA PRO


Seria KERMAG ICON XS


Miska KERAMAG RENOVA NR 1

Sanitec KOŁO
Więcej informacji z firmy Sanitec KOŁO ( press box ) {jcomments on}