Rok bez rat w MT Development znowu od wiosny

Zakończony niedawno program „Tylko u nas, rok bez rat” firmy MT Development, przyniósł 30-procentowy wzrost zainteresowania klientów inwestycjami, które brały w nim udział. W pierwszej edycji oferta dotyczyła dwóch projektów – osiedla Poezji III w Wawrze i Kryształowej Alei w Radzyminie. W związku z sukcesem programu MT Development planuje przeprowadzić jego kolejną odsłonę już wiosną 2010 roku.

Popularność programu, duża liczba zapytań od klientów i nowych transakcji sprawiły, że warszawski deweloper zaplanował już drugą edycję programu, która rozpocznie się wiosną 2010 roku. Program „Tylko u nas, rok bez rat” okazał się strzałem w dziesiątkę. W ciągu zaledwie 3,5 miesięcy jego trwania, sprzedaliśmy o 30% więcej mieszkań w Wawrze i domów w Radzyminie, niż w analogicznym okresie przed startem programu. Klienci docenili wyjątkowy charakter oferty, podkreślali, że jest to jeden z atrakcyjniejszych programów, jakie deweloperzy przygotowali ostatnio dla swoich Klientów. Dlatego już wiosną postanowiliśmy dać szansę wszystkim zainteresowanym, którzy z różnych przyczyn nie skorzystali dotąd z naszej propozycji.” – wyjaśnia Monika Perekitko, Development Director.

Zasady programu pozostaną te same. Każdy, kto kupi w MT Development mieszkanie na niedawno oddanym osiedlu Poezji III w Wawrze lub dom w zakończonej już inwestycji Kryształowa Aleja w Radzyminie może liczyć na bezzwrotne wsparcie od dewelopera, który będzie spłacał wraz z odsetkami raty kredytu na zakup nieruchomości przez cały rok od jego otrzymania. Oferta dotyczy kredytów z co najmniej 20-letnim okresem spłaty. Jak wynika z szacunków MT Development, w przypadku kredytu na 400 tysięcy złotych z okresem kredytowania 30 lat, można w sumie zaoszczędzić nawet 31 tysięcy złotych. Co więcej, pieniądze pozostają w portfelu wtedy, kiedy są najbardziej potrzebne – w pierwszym roku, gdy trzeba jeszcze ponieść spore wydatki, chociażby na urządzenie mieszkania.

Osiedle Poezji zlokalizowane jest przy ul. Popradzkiej 13 w Falenicy, na południu warszawskiej dzielnicy Wawer. W ramach dwóch pierwszych etapów inwestycji powstały 152 mieszkania. Do atutów osiedla należy lokalizacja w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego oraz bardzo dobra komunikacja z centrum Warszawy. Ukończony III etap inwestycji to czterokondygnacyjny budynek mieszkalny składający się z 30, dwu- i trzypokojowych mieszkań o powierzchni od 45 do 90m2. Przekazywanie kluczy do lokali rozpoczęło się pod koniec października br. Lokale są oferowane w stanie deweloperskim w cenie od 6634 zł do 7490 zł brutto/mkw. Łączne ceny mieszkań na Osiedlu Poezji wahają się od 349 do 639 tysięcy złotych brutto. Budynek przystosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych, wyposażony w windę i podziemny garaż.

Osiedle Kryształowa Aleja znajduje się w Radzyminie pod Warszawą, przy ul. Słowackiego. Inwestycja składa się ze 104 domów, zrealizowanych w zabudowie szeregowej, w prostym, ale eleganckim i funkcjonalnym stylu. W ofercie znajdują się domy dwu- i trzypoziomowe, o powierzchni od 106 do 134 mkw., w bardzo atrakcyjnych cenach. Każdy lokal posiada oddzielny ogródek. Osiedle jest ogrodzone, a dla najmłodszych powstał specjalnie zaprojektowany plac zabaw i rekreacji. Do atutów Kryształowej Alei należy również lokalizacja. Inwestycja położona jest w cichej i spokojnej okolicy, w otoczeniu terenów zielonych, a zarazem niedaleko stolicy (ok. 20km od Warszawy) i w pobliżu bogatej infrastruktury Radzymina, w tym licznych sklepów i punktów usługowych, szkół i placówek medycznych.

ZAKUP WEDŁUG OFERTY

 

 

TYLKO U NAS – ROK BEZ RAT!

 

 

 

 

 

 

cena mieszkania:

400 000,00

 

 

cena mieszkania:

400 000,00

kwota kredytu:

400 000,00

 

 

kwota kredytu:

400 000,00

 

 

 

 

 

oszczędzasz:

31 132,68 zł

koszt kredytu w 1roku od zakupu

31 132,71 zł

 

 

koszt kredytu w 1roku od zakupu

0 zł

CORE PR
{jcomments on}