Ruszyła sprzedaż ekskluzywnych domów w osiedlu Magnolia Lesznowola

Projekt Magnolia Lesznowola, realizowany przez Magnolia Polska, to zamknięte osiedle składające się 26 dwupiętrowych domów w zabudowie szeregowej o powierzchniach 226 (typ A) i 276 m kw (typ B). Inwestycja według planów zostanie oddana do użytku w maju br.

Do budynków zawierających pojedyncze lub podwójne garaże i nawet do 5 sypialni z łazienkami, przynależeć będą działki o wielkości od 300 do 600 mkw. Inwestycja położona jest w Lesznowoli, zaledwie 20 km od centrum Warszawy oraz 6 km od pobliskiego Piaseczna i Centrum Handlowego Janki. Połączenie z centrum miasta zapewniają trzy drogi szybkiego ruchu: Aleja Krakowska, Puławska oraz planowana Puławska Bis, jak również kolejka podmiejska. Na terenie samego osiedla powstaną dostępne dla wszystkich mieszkańców ogrody, plac zabaw dla dzieci oraz budynek z lokalami usługowymi (w tym sklep i kawiarnia).

Klient w standardzie otrzyma dom o którego wielkości, rozmieszczeniu ścian wewnętrznych i sposobie zaaranżowania wewnętrznej przestrzeni zadecyduje samodzielnie, wybierając jedną z kilku opcji zaproponowanych przez architektów. Domy charakteryzować będzie nowoczesny design oraz wysokie przeszklenia, niespotykane dotąd na rynku. Do współpracy zaprosiliśmy światowej sławy architektów i projektantów. Efektem ich pracy jest projekt ogólny oraz wnętrza, zaaranżowane w nowoczesny, a zarazem funkcjonalny sposób. Z myślą o wygodzie przyszłych mieszkańców, zminimalizowaliśmy ilość ścian nośnych, by umożliwić dowolne zagospodarowanie przestrzeni przez klienta. Dodatkowo konstrukcja domu typu A pozwala na dodanie piątej sypialni z łazienką i garderobą na ostatniej kondygnacji, w miejscu części tarasu.  – mówi Marcin Gutaj, prezes zarządu Magnolia Polska.

Deweloper zadbał także o dodatkowe rozwiązania, instalowane na życzenie klienta. Wśród nich znajdą się nowoczesne systemy zmniejszające zużycie energii – m. in. kolektory słoneczne instalowane na dachach domów, czy rekuperatory powietrza, pozwalające odzyskiwać ciepło i ograniczać straty ciepła z budynku. Dom na osiedlu Magnolia Lesznowola można nabyć już od 990 tys zł.

Magnolia Polska

{jcomments on}