Salon BIK-BUD – wszystko w jednym miejscu

Firma KRISPOL nieustannie rozwija swoją sieć sprzedaży poprzez tworzenie salonów firmowych prowadzonych pod marką KRISPOL. W ostatnich miesiącach do sieci dołączyły kolejne punkty, zlokalizowane w całym kraju. Ideą salonów firmowych jest tworzenie komfortowych miejsc, w których klienci mogą zobaczyć i przetestować produkty KRISPOL: bramy garażowe, okna, rolety, drzwi. Ponadto firma KRISPOL stawia na rozwój biznesu w duchu partnerskim przy jednoczesnym zachowaniu odrębnej tożsamości marek partnerów handlowych.

Ciekawym przykładem salonu, który oferuje nie tylko komplet stolarki, ale rozwiązania „pod klucz” jest Bik-Bud w Skoczowie. Na powierzchni 450 m2  znajduje się zróżnicowany asortyment niezbędny do wykończenia mieszkania lub domu od kompletu stolarki KRISPOL po markizy, parapety, podłogi, listwy i inne produkty. Jest to doskonały przykład salonu typu multi-brand. Wartością dodaną dla klienta jest możliwość zakupu nie tylko kompletu stolarki KRISPOL w jednym miejscu, ale także innych elementów wykończeniowych. Takie rozwiązanie pozwala zaoszczędzić czas, co wymiernie przekłada się na przyspieszenie procesu inwestycyjnego.

Oprócz elementów niezbędnych do wykończenia domu lub mieszkania, firma Bik-Bud oferuje kompleksowe usługi budowlane i deweloperskie, co w praktyce oznacza, że posiada zasoby, które umożliwiają wybudować domy jedno- i wielorodzinne oraz małe i średnie obiekty przemysłowe.

– Bik-Bud to 10 lat doświadczenia w branĹźy budowlanej, ktĂłre pozwoliło nam sukcesywnie zwiększać zakres oferowanych prac i asortymentu. Obecnie świadczymy usługi budowlane i wykończeniowe typu full service, co sprawia, Ĺźe nasza oferta jest unikatowa w skali rynku. Rzadko zdarza się, aby jedna firma świadczyła pełen zakres usług budowlano – wykończeniowych oraz posiadała szeroką gamę produktĂłw od stolarki otworowej po podłogi. Doceniamy fakt, Ĺźe marka KRISPOL, podobnie zresztą jak nasza firma, mocno stawia na kompleksowość swojej oferty. Dzięki temu moĹźemy zaoferować naszym klientom rozwiązania wysokiej jakości, w pełni spĂłjne kolorystycznie i stylistycznie, ktĂłre zaspokoją wymagania estetyczne kaĹźdego klienta. W naszej działalności stawiamy takĹźe akcent na fachowe doradztwo, ktĂłre pomaga dobrać rozwiązania na miarę potrzeb i oczekiwań – mĂłwi Agnieszka KrzyĹźaniak, Kierownik Sklepu.


KRISPOL jest wiodącym europejskim producentem bram i stolarki otworowej. Firma jest obecna w branży budowlanej od 25 lat. Oferuje kompleksowe, nowoczesne rozwiązania dla domu i przemysłu, w tym bramy, okna, rolety i drzwi.

KRISPOL
press box