Salon NEONET w Jeleniej Górze zmienia lokalizację

NEONET – jedna z największych sieci sprzedaży RTV, AGD i IT – nieustannie się rozwija. Już 20 lipca w Jeleniej Górze otworzy salon pod nowym adresem – przy ulicy Grunwaldzkiej 16. Nowa lokalizacja i aranżacja sklepu oznacza dla Klientów NEONET szereg ułatwień. Teraz odnalezienie i wybór konkretnego urządzenia oraz przetestowanie produktów będzie o wiele prostsze i zajmie mniej czasu. Nowy salon to także nowe produkty. Klienci znajdą tam szeroki wybór sprzętów AGD, takich jak lodówki, pralki, zmywarki, a także sprzętów RTV, czyli telewizorów, wież stereo i odkurzaczy oraz IT – komputerów i laptopów.

Duża powierzchnia sklepu umożliwia ekspozycję wielu nowych produktów oraz umiejscowienie urządzeń w przestrzeni umożliwiającej łatwe przetestowanie ich. Dobrze zaplanowana komunikacja oraz rozmieszczenie towarów pozwolą na szybkie i sprawne odnalezienie poszukiwanych przedmiotów. Jak w każdym z salonów, także i w tym fachowa obsługa będzie codziennie służyć wsparciem w zakresie wyboru sprzętu, jego konfiguracji i instalacji – mówi Artur Szczurkowski, Regionalny Kierownik Sprzedaży NEONET.

Z okazji otwarcia salon przygotował specjalne atrakcje i konkursy. Pierwsze 20 osób, które odwiedzi sklep NEONET, otrzyma bony o wartości 100 zł, a kolejnych 30 – bony o wartości 50 zł. Przewidziano również licytacje paragonów – Klienci, którzy zrobią zakupy za dowolną kwotę w salonie w Jeleniej Górze i zarejestrują paragon u moderatorów, będą mogli liczyć na wylosowanie jednej z kilku atrakcyjnych nagród. Jeśli się nie uda – nic straconego! Losowania będą powtarzane co godzinę.

W dniu otwarcia Klienci mogą także skorzystać z promocji na dowóz sprzętów wielkogabarytowych (wraz z przygotowaniem ich do pracy na miejscu). Taka usługa będzie kosztowała jedynie złotówkę. W tym czasie będzie można także dokonać zakupów na raty 0% – bez prowizji i bez pierwszej wpłaty. Promocja będzie obejmowała cały asortyment.

Salon będzie otwarty w godzinach 9:00 – 19:00 od poniedziałku do soboty i 10:00 – 16:00 w niedziele.


Grupa NEONET jest jednym z liderów rynku AGD, RTV, IT, akcesoria i multimedia. Powstała w 1991 roku w Polsce i obecnie skupia sieć blisko 300 salonów sprzedaży w całym kraju. Oferuje najwyższej klasy markowe produkty zarówno w swoich sklepach stacjonarnych, jak i w sklepie internetowym www.neonet.pl . Misją Grupy NEONET jest, by Klienci dokonali najlepszego dla siebie wyboru sprzętu RTV, AGD i IT oraz mogli w pełni cieszyć się jego funkcjonalnością. Wysoki poziom usług i zaufanie Klientów przyniosły Grupie NEONET wiele znaczących nagród i wyróżnień, m.in.: Gwiazda Jakości Obsługi, Laur Klienta i Konsumenta czy Created in Poland Superbrands.  NEONET jest członkiem międzynarodowej grupy zakupowej E-Square.

NEONET
press box