Salony Mieszkaniowe pełne mieszkań

Salon Mieszkaniowy to sieć biur sprzedaży powstała z ramienia agencji nieruchomości redNet24 i spółki redNet Dom. W jednym miejscu i podczas jednej wizyty można zapoznać się z ofertami nieruchomości, ich odsprzedaży i wynajmu, a także wykończenia i umeblowania.

Poszukiwanie mieszkania to proces długotrwały i czasochłonny. Liczne odwiedziny w biurach sprzedaży deweloperów nie załatwią sprawy. Kupione lokum trzeba jeszcze urządzić i umeblować. I znów czekają nas wędrówki po mieście.

Aby klientom było trochę łatwiej, powstały Salony Mieszkaniowe – wspólny pomysł dwóch spółek z Grupy redNet. Celem nadrzędnym była kompleksowość oferty – najpierw doradztwo, następnie stworzenie klientowi możliwości przejrzenia licznych ofert, zarówno z rynku pierwotnego (oferty wielu deweloperów) jak i wtórnego, selekcja najbardziej interesujących propozycji, opieka i pomoc konsultanta podczas całego procesu zakupu oraz w uzyskaniu ewentualnego finansowania, następnie przedstawienie propozycji wykończenie mieszkania, a także jego wynajmu lub sprzedaży.

– Okazuje się, że na rynku nie było firm, które tak globalnie podchodziłyby do sprawy nabycia mieszkania. Są oczywiście agencje nieruchomości, które pomogą w zakupie i nawet skontaktują klienta z bankiem kredytującym, ale z reguły na tym ich rola się kończy. Dlatego nasza oferta jest prostą odpowiedzią na potrzeby klientów – coraz bardziej zabieganych, a przez to oczekujących kompleksowej obsługi – mówi Katarzyna Tworska z redNet24.

Jak precyzuje Anna Franus z redNet Dom, wykończenie mieszkania za pośrednictwem Salonu Mieszkaniowego to coś więcej niż wybór z kilku możliwych pakietów aranżacyjnych. Istnieje też możliwość przygotowania indywidualnej oferty wykończeniowej, wzbogaconej o detale oświetleniowe i umeblowanie. A wszystko w atrakcyjnych cenach – dodaje.

Warto pamiętać, że od klientów nie jest pobierana prowizja za pośrednictwo przy transakcjach związanych z rynkiem pierwotnym, a do końca listopada przy zakupie nieruchomości z oferty Salonu Mieszkaniowego klienci otrzymują bezpłatne bony podarunkowe możliwe do zrealizowania w sklepach, z którymi firmy współpracują.

Obecnie działają dwa Salony Mieszkaniowe – po jednym w Warszawie i Gdańsku. Trzeci zostanie otwarty już w grudniu we Wrocławiu.

redNet 24

{jcomments on}