Sopro na targach Interbud 2014

Tegoroczna, 21 edycja, łódzkich targów Interbud to niebywała okazja do zaprezentowania nowości technologicznych i nowatorskich rozwiązań w branży budowlanej. W tym roku na wystawie nie zabraknie również Sopro – lidera rynku, oferującego kompletne, innowacyjne systemy chemii budowlanej.

Interbud to jeden z największych branżowych eventów, odbywających się na terenie kraju. W tym roku organizatorzy zapraszają do Łodzi w dniach 14 – 16 lutego. Udział w targach potwierdziło ponad 300 firm, które podczas łódzkich spotkań zaprezentują nowoczesne rozwiązania z zakresu technik budowlanych, odnawialnych źródeł energii oraz dociepleń budynków. To także niebywała okazja do wzięcia udziału w licznych konferencjach dotyczących m.in. Towarzystw Budownictwa Społecznego, najnowszych trendów w wykonywaniu robót parkieciarskich, małych i średnich przedsiębiorstw na rynku budowlanym, i wielu innych.

„Od 20 lat z powodzeniem działamy na polskim rynku, a zaproszenie do udziału w tak dużych targach to dla nas zaszczyt. W tym roku, oprócz możliwości zapoznania się ze standardową oferty firmy, będą Państwo mieli okazję spotkać się z naszymi Reprezentantami Handlowymi oraz Doradcami Technicznymi, którzy pomogą w wyborze odpowiednich materiałów oraz z chęcią doradzą i podpowiedzą, jakie systemy i rozwiązania Sopro zastosować w trudnych i nietypowych warunkach.” – mówi Aneta Rostek, pełniąca w firmie Sopro funkcję Senior Product Managera.

Stoisko Sopro o numerze F21 będzie znajdowało się w Foyer Hali Expo-Łódź, przy alei Politechniki 4.

Sopro Polska ( www.sopro.pl )
więcej informacji z SOPRO POLSKA (PRESS BOX) {jcomments on}