Sopro Polska Sp. z o.o. Budowlaną Firmą Roku 2013

Skuteczność zarządzania, szerzenie dobrych praktyk w trudnej branży budowlanej, dynamiczny rozwój i wysoka pozycja na rynku zadecydowały, iż wśród wyróżnionych firm na tegorocznej gali Buildera znalazła się Sopro Polska Sp. z o. o. Wręczenie nagród nastąpiło 12 lutego br. w warszawskim Hotelu Polonia Palace.

Sopro Polska Sp. z o.o. to zwycięzca w kategorii Producent Materiałów Budowlanych. Firma w swojej ofercie posiada szeroka gamę produktów z obszaru chemii budowlanej, przeznaczonych zarówno do prac typowo branżowych, jak i glazurniczych, ogrodowych, czy renowacji obiektów zabytkowych. 20 – letnia obecność przedsiębiorstwa na rynku polskim świadczy o ogromnym potencjale, znakomitym zarządzaniu i inwestycjach, które przyczyniły się do rekordowych wyników spółki. Oprócz statuetki producent otrzymał również certyfikat mecenasa programu „Promujemy Polską Architekturę”. Przedsięwzięcie zakłada propagowanie osiągnięć polskich architektów i wspieranie ich poczynań na polskim gruncie. Dodatkowo zachęca młodych projektantów do wykorzystywania nowoczesnych materiałów i rozwiązań technologicznych.

Statuetki po raz 11.

Kapituła konkursu „Builder Awards 2013” złożona z członków Rady Programowej oraz redakcji miesięcznika „Builder”, pod przewodnictwem prof. zw. dr hab. inż. Kazimierz Szulborskiego, już po raz 11. nagrodziła firmy wyróżnieniami “Budowlana Firma Roku”, Laurami Buildera, statuetkami Polskiego Herkulesa oraz nagrodami pieniężnymi w Konkursie dla Młodych Architektów. Laureaci nie tylko działają na rzecz szeroko rozumianej branży, ale również wspierają jej rozwój poprzez inwestycje w badania, poszerzanie zakresu usług, a także wkład w rozpowszechnianie nowoczesnych technologii. Tegoroczna gala zgromadziła oprócz nagrodzonych również przedstawicieli rządu, administracji, czy świata mediów. Dyskutowano przede wszystkim o jakości produktów i usług budowlanych, a także kondycji, w jakiej znalazła się branża w przeciągu ostatniego roku. Zmiany czekające budownictwo w 2014 przyczyniły się do określenia przez zgromadzonych perspektyw na kolejne lata.

Sopro 2014

Cieszymy się, że zarówno nasze produkty, jak i profesjonalne doradztwo znalazły uznanie wśród tylu wybitnych specjalistów branży. W tym roku zostaliśmy docenieni nie po raz pierwszy. Niezwykłą radość sprawia nam wspomaganie młodych architektów, których realizacje śledzimy z zapałem i nadzieją, że ich talent zostanie również dostrzeżony na arenie międzynarodowej. To będzie znakomity rok! – komentuje Aleksander Barszcz, Dyrektor Zarządzający Sopro Polska Sp. z o.o.

Sopro Polska ( www.sopro.pl )
więcej informacji z SOPRO POLSKA (PRESS BOX)