Sposób na szybki remont, czyli szybki akryl szpachlowy Acryl-Fast firmy Den Braven

Rysy na suficie czy popękane ściany mają niewątpliwie negatywny wpływ na estetykę pomieszczeń, a ponadto utrudniają ich konserwację. By przywrócić ścianie dawny blask często konieczny jest remont, który zawsze wiąże się z utrudnieniami w naszym życiu. By jak najszybciej mieć za sobą kłopotliwe prace warto użyć akrylu szpachlowego Acryl-Fast firmy Den Braven, który szybko i skutecznie rozprawi się z niechcianymi uszkodzeniami.

Zadbane wnętrza, w których przebywając poczujemy się komfortowo to nie tylko kwestia odpowiedniej aranżacji i wystroju. Równie ważna jest dbałość o, z pozoru niewidoczne, detale. Tam gdzie czas odcisnął swoje piętno w widoczny sposób, chociażby w postaci nieestetycznych pęknięć czy szczelin, idealnie sprawdzi się szybki akryl szpachlowy Acryl-Fast firmy Den Braven.

Szybkie tempo w parze z jakością
Szybki akryl szpachlowy Acryl-Fast firmy Den Braven jest trwale plastyczno-elastycznym, ultra lekkim kitem szpachlowym powstałym na bazie modyfikowanej dyspersji akrylowej, stworzonym z myślą o jak największym uproszczeniu prac remontowo-wykończeniowych. Doskonale sprawdza się on wszędzie tam, gdzie trzeba wyrównać i wypełnić wszelkiego rodzaju ubytki, a dzięki bardzo krótkiemu czasowi schnięcia, wszelkie tego rodzaju prace możemy przeprowadzić błyskawicznie – Acryl-Fast firmy Den Braven jest bowiem gotowy do malowania już po 20 minutach od nałożenia! Dzięki temu nie musimy przerywać pracy w obawie o pojawienie się rys skurczowych, co znacznie skraca trwanie całego remontu. Dodatkowo, dzięki temu, że uszczelniacz ten jest niezwykle lekki (waży połowę tego co woda! ) szpachlowanie nawet takich miejsc jak chociażby sufit przebiega łatwo i wygodnie.  Warto też zwrócić uwagę na to, że Acryl-Fast firmy Den Braven charakteryzuje się bardzo znikomym skurczem, dzięki czemu nie musi on być nakładany warstwami jak w przypadku tradycyjnych środków, co dodatkowo skraca czas potrzebny na skończenie remontu. .

Szczelnie i skutecznie

Szybki akryl szpachlowy Acryl-Fast bardzo dobrze sprawdza się jednak nie tylko przy wypełnianiu ubytków powstałych w ścianach ale również podczas montażu płyt gipsowo-kartonowych. Dzięki swoim parametrom i znikomemu skurczowi, nie tylko ułatwia wypełnianie szczelin na styku płyt ale również eliminuje konieczność użycia taśm antyrysowych, a jego bardzo dobra przyczepność do bloczków i tynków oraz płyt g-k gwarantuje solidność wykonanych wypełnień.  Dodatkowo, dzięki swojej konsystencji delikatnej pasty jest on bardzo łatwy w nakładaniu, wygładzaniu oraz szlifowaniu już po wyschnięciu. Szybki akryl szpachlowy Acryl-Fast firmy Den Braven świetnie też posłuży nam do ukrycia wkrętów i śrub mocujących płyty g-k czy panele ścienne. Można go stosować bez żadnych obaw, bowiem nie powoduje on korozji metali. Neutralność chemiczna akrylu gwarantuje, że nie będzie on reagował z materiałami, z którymi jest w kontakcie, dzięki czemu unikniemy problemu związanego z korozją metali, a co za tym idzie powstawania rdzawych wykwitów oraz osłabienia materiału.
Wszelkie prace remontowe wymagają fachowego wykonania i zastosowania dobrej jakości materiałów. Takie działania sprawiają, że nie będzie konieczności przeprowadzania kolejnego remontu przez długi czas. Szybki akryl szpachlowy Acryl-Fast firmy Den Braven również jest tego gwarantem, a dzięki błyskawicznemu działaniu stanowi on świetne rozwiązanie, szczególnie w momencie, gdy zależy nam na czasie.

Akryl szpachlowy Acryl-Fast firmy Den Braven, kolor: biały, kartusz 310 ml, cena detaliczna 11,83 zł brutto
www.denbraven.pl


Dzięki łatwej aplikacji oraz krótkiemu czasowi schnięcia Acryl-Fast firmy Den Braven pozwoli nam szybko zakończyć prowadzone prace, fot. Den Braven


Szybki akryl szpachlowy Acryl-Fast firmy Den Braven, fot. Den Braven


Firma Den Braven East Sp. z o.o. z siedzibą w Wysogotowie koło Poznania została założona w 1991 roku jako wschodnioeuropejski oddział Grupy Den Braven. Holding Den Braven Sealants jest liderem technologii uszczelnień w Europie, a marka Zwaluw (Jaskółka z j. holenderskiego) jest rozpoznawalna na całym świecie. Terenem działania Den Braven East jest nie tylko Polska, ale i inne kraje Europy Wschodniej i Azji (Rosja, Litwa, Łotwa, Estonia, Ukraina, Białoruś, Azerbejdżan i Kazachstan). Od 2000 r. dysponuje również oddziałem w Moskwie. Den Braven East oferuje szeroki wybór produktów chemii budowlanej obejmujący: silikony, piany poliuretanowe, masy uszczelniające, takie jak akryle, kauczuki i butyleny, kleje montażowe, kleje do drewna i paneli, MS – polimery, kity, fugi, szpachlówki, grunty, impregnaty do drewna, plastyfikatory, środki czyszczące, taśmy dekarskie, samorozprężne taśmy uszczelniające, szpachelki, lakiery w sprayu, hydroizolacje, akcesoria do pian poliuretanowych, pistolety ręczne oraz pneumatyczne i akumulatorowe do silikonów, narzędzia. Dzięki uznanej jakości produkty Den Braven znajdują powszechne zastosowanie w budownictwie, przemyśle, motoryzacji, szklarstwie i gospodarstwie domowym. Den Braven dysponuje magazynami o powierzchni ponad 5000 miejsc paletowych. Produkty firmy dostarczane są w ciągu 48 godzin od złożenia zamówienia.

Den Braven East
więcej informacji – PRESS BOX{jcomments on}