Sprzedaż na osiedlu Bronowice Kraków Apartamenty zakończona

Sprzedaż na wybudowanym przez Atal osiedlu Bronowice Kraków Apartamenty została oficjalnie zakończona. Jest to pierwsza całkowicie sfinalizowana przez dewelopera inwestycja w dawnej stolicy Polski. Na sprzedaży lokali w tym projekcie, Atal wypracował zysk wynoszący ponad 20 mln złotych.

Bronowice Kraków Apartamenty to nowoczesny kompleks, w ramach którego deweloper przygotował 163 apartamenty o bardzo wysokim standardzie. Inwestycja została zaprojektowana przez renomowane krakowskie studio architektoniczne „Hofman Projekty – Budownictwo”, odpowiedzialne również za projekt drugiej części osiedla, którego budowa rozpoczęła się w drugim kwartale 2010.

Jesteśmy niezmiernie dumni z tego, że wszystkie mieszkania zostały już sprzedane. Bronowice Kraków Apartamenty były naszą pierwszą inwestycją w Krakowie, jednak na pewno nie będą ostatnią. Już teraz przygotowujemy kolejne projekty w tym mieście – Bronowice Kraków Apartamenty 2 oraz Bronowice Residence- mówi Zbigniew Juroszek, Prezes Zarządu Atal S.A. To osiedle od samego początku cieszyło się dużym zainteresowaniem Klientów. Zadecydowała o tym zarówno atrakcyjna cena, dogodna lokalizacja, jak i nieszablonowy projekt. Staramy się, aby kolejne inwestycje również spełniały te kryteria – konkluduje Zbigniew Juroszek.

Więcej informacji na temat Atal można znaleźć na stronie internetowej www.atal.pl .

Atal S.A. {jcomments on}