Steruj dostępem do domu dzięki smartPROMOCJI firmy WIŚNIOWSKI


Ruszyła wiosenna promocja firmy WIŚNIOWSKI. Do końca czerwca wybrane bramy, drzwi i ogrodzenia tej cenionej marki można nabyć w niezwykle atrakcyjnych cenach. Dodatkowo inteligentny system kontroli dostępu Ri-Co w zestawie z produktami objętymi promocją jest gratis! Ciesz się nieograniczoną kontrolą nad bezpieczeństwem twojego domu i odkryj nowy wymiar komfortu w codziennym życiu.

Ri-Co to inteligentna technologia na wyciągnięcie ręki. System pozwala w prosty i wygodny sposób sterować wszystkimi automatycznymi bramami marki WIŚNIOWSKI oraz drzwiami CREO z zamkiem elektrycznym, nawet wtedy kiedy nie ma cię w domu. Wszystko, czego potrzebujesz, to zwykły smartfon. Wystarczy aktywować aplikację wBox przez Google play lub App Store, aby uruchomić napęd współpracujący z bramą lub zamkiem elektrycznym zabezpieczającym drzwi. Ri-Co to system dostępu, który zawsze masz pod ręką – wszystkie pozostałe klucze i piloty stają się zbędne. Tylko do końca czerwca, kupując bramy i drzwi WIŚNIOWSKI ten inteligentny system dostępny jest za darmo.

W smartPROMOCJI:

1.Superciepła, automatyczna brama garażowa UniTherm może być twoja, dopłacając jedynie 10% do ceny automatycznej bramy z serii UniPro! Co jeszcze zyskujesz? O 50% grubszy panel INNOVO 60 mm (U=0,37W/m2K), pewność świetnej izolacji termicznej oraz oczywiście inteligentny sterownik Ri-Co całkowicie za darmo. W promocji biorą udział bramy w wymiarach typowych oraz specjalnych, wyłącznie w wersji automatycznej – do wyboru z napędem MIDO lub Somfy Dexxo Pro 3S RTS. Promocyjne bramy występują w szerokiej gamie kolorów.

2.Drzwi aluminiowe CREO w komplecie z zamkiem elektrycznym otrzymać można z rabatem 10%. Do wyboru są dwie niezawodne opcje – trzypunktowy zamek elektryczny lub wielopunktowy zamek elektryczny Multitronic. Promocja obejmuje wszystkie wymiary drzwi jak również wszystkie kolory i okucia, abyś wyCREOwał w swoim domu jak najlepszy styl. Do tego sterownik Ri-Co gratis.

3.Ogrodzenia posesyjne w kolorach ANTRACYT oraz MODERN GRAPHITE dzięki wiosennej promocji dostępne są bez dopłaty, która wcześniej wynosiła odpowiednio 15% oraz 10%! Ta atrakcyjna okazja dotyczy wszystkich wzorów i wymiarów z systemów CLASSIC, VARIO, MODERN, PREMIUM, STYLE, LUX oraz HOME INCLUSIVE. To jeszcze nie wszystko – do każdej bramy przesuwnej z napędem AWso2000 gratis otrzymasz niezawodny sterownik Ri-Co!

WIŚNIOWSKI (PRESS BOX)
www.wisniowski.pl