Teraz źródło inspiracji online jest jeszcze większe

Olbrzymia baza inspirujących obiektów referencyjnych z całego świata, w których można znaleźć produkty marki GROHE. Teraz można to wszystko zobaczyć na stronie internetowej GROHE oraz poprzez zupełnie nową aplikację na tablety.

Od niezwykle często odwiedzanego  Heathrow Airport w Londynie i luksusowego Constance Halaveli Resort na Malediwach, po historyczny  Teatr Friedrichstadtpalast w Berlinie, liczne charakterystyczne projekty na całym świecie zostały wyposażone w armaturę firmy GROHE.

Dotąd, były przedstawiane przez GROHE przykłady wyjątkowej architektury w trzech edycjach Księgi Referencyjnej GROHE. Teraz duży wybór tych projektów może także zostać odkryty w każdej chwili, w każdym miejscu.

Aplikacja “Water Enjoyment” na tablet prezentuje liczne i wyjątkowe obiekty architektoniczne wraz z propozycjami profesjonalnych rozwiązań technicznych.

Wprowadzenie aplikacji na iPad odbyło się w marcu bieżącego roku, teraz jest także ona dostępna w systemie Andorid na tablety.

Jest to propozycja dla architektów, deweloperów, administartowró budynków, projektantów wnętrz i dla każdego, kto jest zainteresowany ciekawym designem i prostym sposobem odkrycia spektakularnej architektury z całego świata jako źródła inspiracji dla własnych projektów.

Ponad 500 propozycji zawartych w kategoriach “Hotele”, “Apartamenty”, „Obiekty komercyjne”, „Sport i Rekreacja”, „Opieka medyczna”, „Transport”, jak i również „Edukacja” i „Nauka” mogą zostać wyszukane w nowej zakładce na http://www.grohe.com/pl/6543/referencje/ .

Proste kliknięcie na tę zakładkę przekieruje Cię na mapę i listę kategorii. Wyszukiwania są możliwe  za pomocą regionu lub przeznaczenia budynku.

Na przykład, możesz wygenerować listę wszystkich hoteli w Indonezji gdzie armatura GROHE została zaaranżowana jako element wyposażenia obiektu.

Aplikacja “Water Enjoyment” została stworzona dla wszystkich tych, którzy chcą mieć dostęp do ciekawych projektów, nawet wtedy, kiedy są w drodze i zależy im na szybkiej informacji, czy inspiracji.

Możliwość dostępu i prezentacji aktualnie najatrakcyjniejszych informacji klientom oraz potencjalnym współautorom projektów gdziekolwiek i kiedykolwiek jest świetnym rozwiązaniem, kiedy przychodzi konieczność wdrożenia pomysłów na określenie specyfikacji wyposażenia armatury w nowo powstającym hotelu, stadionie sportowym, czy w muzeum.  

Dlatego też GROHE obecnie prezentuje  już ponad 100 ważnych projektów w swojej aplikacji na iPada, wraz z ekskluzywnymi prezentacjami, pięknymi zdjęciami, filmami video i co ważne, projektami przestrzeni. W aplikacji jest także przegląd zainstalowanych produktów GROHE wraz z datą projektu.

Dodatkowo, Aplikacja ta pozwala na pobieranie i przechowywanie szczegółów dotyczących specyfikacji instalacyjnych produktów GROHE. Aplikacja “Water Enjoyment” jest dostępna bezpłatnie na iPada z Apple App Store oraz na tablety z wbudowanym systemem Android do pobrania na Google play.

Grohe Polska
więcej informacji (PRESS BOX)  {jcomments on}