Trwa konkurs „Obiekt Roku w systemach Aluprof”

 

Jeszcze przez ponad dwa tygodnie można przesyłać zgłoszenia na konkurs „Obiekt Roku w systemach Aluprof”. Na trofeum mają szansę autorzy najciekawszych realizacji architektonicznych opartych o systemy Aluprof z lat 2011–2013.

Trwa plebiscyt na kreatywne realizacje architektoniczne, wykonane na podstawie nowoczesnych systemów aluminiowych. Organizatorem konkursu jest czołowy producent aluminiowych systemów konstrukcyjnych, firma Aluprof SA. – Oferowane przez spółkę produkty dają szerokie pole możliwości dla kreacji artystycznej. Są wspaniałym materiałem dla współczesnej architektury, która bazuje na formach geometrycznych, tworzących oszklone elewacje. Dzięki systemom Aluprof można urzeczywistniać nawet najśmielsze wizje, ograniczone wyłącznie wyobraźnią architekta – mówi Tomasz Grela Prezes Zarządu, Dyrektor Generalny Aluprof S.A. Konkurs jest szansą na przedstawienie opinii publicznej zdolnych i kreatywnych architektów, którzy swym kunsztem plasują się wśród wielkich, światowych projektantów.

Architekci i biura projektowe mogą zgłaszać swoje ”dzieła” do 16 czerwca 2014 roku za pomocą formularza na stronie www.konkurs.aluprof.eu. Na autorów najciekawszych projektów czekają atrakcyjne nagrody. Wyłonienie zwycięskich prac będzie odbywać się w trzech etapach. W pierwszym z nich organizator wybierze 50 realizacji. Nastepnie jury, składające się z architektów, reprezentantów prasy branżowej oraz osób działających w branży architektonicznej i budowlanej, wyłoni najpierw 10, a potem 3 najlepsze prace.

Autorzy, którzy znajdą się w zwycięskiej trójce otrzymają 50 000 zł, 30 000 zł oraz 15 000 zł – odpowiednio za pierwsze, drugie i trzecie miejsce. Natomiast od 1 lipca do 17 września będzie odbywać się konkurs online, w którym swojego zwycięzcę wytypują internauci. We wrześniu br. na Uroczystej Gali zostaną ogłoszone wyniki konkursu.

Więcej informacji oraz szczegółowy regulamin dostępny jest pod adresem: www.konkurs.aluprof.eu

Aluprof PRESS BOX{jcomments on}