uDECO-ruj wejście do domu

Wybór drzwi wejściowych to ważny moment w budowie każdego domu. Ich wygląd i styl nadaje charakter całemu frontowi budynku. Oferta firmy WIŚNIOWSKI nie bez powodu wpasowuje się więc w oczekiwania tak wielu inwestorów. Kolekcja DECO to wszechstronność zastosowania i jakość, która nie znajduje równych w swojej klasie cenowej.

Ekonomiczne, praktyczne i świetnie zaprojektowane – tak w skrócie opisać można aluminiowe drzwi zewnętrzne DECO. Kolekcja ta to także komfort i bezpieczeństwo, a to zasługa automatycznego zamka trzypunktowego z blokowanymi językami i funkcją dzienną. Dzięki stosowanemu w skrzydle panelowi wsadowemu udało się uzyskać wyjątkowy efekt estetyczny, dzięki któremu wyeksponujemy wejście do domu. Kolekcja ta spełnia więc wszystkie wymagania stawiane nowoczesnym drzwiom zewnętrznym – w konkurencyjnej cenie. Stabilna konstrukcja aluminiowa pozwala na stworzenie drzwi o gabarycie skrzydła do 1250 x 2200 mm.

Drzwi DECO posiadają wypełnienia wsadowe odzwierciedlające wybrane wzory drzwi nakładkowych CREO. Jego grubość różni się w poszczególnych wersjach: Plus, Basic oraz Light. W przypadku, gdy chcemy zamontować w domu także drugie drzwi, pełniące rolę wiatrołapu czy przejścia do werandy czy garażu, kolekcja DECO umożliwia wybór skrzydeł spójnych stylistycznie, a różniących się grubością panelu, czyli współczynnikiem przenikania ciepła. Dzięki temu możemy zaoszczędzić na komplecie drzwi, a zarazem zadbać o optymalną energooszczędność w naszym domu.

Drzwi DECO prezentują się atrakcyjnie dzięki wysokiej klasy wzornictwu i eleganckiemu wykończeniu. Każdy szczegół ich konstrukcji jest przemyślany tak, aby sprawiały równie dobre wrażenie od zewnątrz jak i od środka. Aplikacje wykonywane dwustronnie ze stali nierdzewnej w standardzie, zapewniają identyczny wygląd drzwi z obu stron. Możliwości stylistyczne kolekcji DECO to także szeroka oferta kolorów malowania proszkowego z palety RAL mat strukturalny, oklein oraz kolorów Decor, imitujących usłojenie drewna. Mamy więc możliwość idealnego dopasowania wyglądu drzwi, na przykład do stolarki okiennej czy bramy garażowej. Także przeszklenia oferowane są w wielu zróżnicowanych wzorach i rodzajach szkła. To wszystko sprawia, że każde skrzydło drzwi z kolekcji DECO jest niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju. Drzwi można wyposażyć także w dodatkowe doświetla boczne i naświetle górne oraz praktyczne funkcje dostępne w drzwiach z serii CREO. Są nimi między innymi: najnowszej generacji systemy kontroli dostępu tj. czytnik linii papilarnych, klawiaturę kodową, Bluetooth czytnik zbliżeniowy, SmartTouch czy elektroniczny wizjer z dzwonkiem, pamięcią i kamerą wykonującą zdjęcia w podczerwieni.

Drzwi aluminiowe z serii DECO zrobią wrażenie na każdym, kto będzie gościem w Twoim domu.

WIŚNIOWSKI (PRESS BOX)