Ustrzel okazję na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych!

Wirtualne Targi Mieszkaniowe, organizowane przez firmę Nowy Adres S.A. to najwygodniejszy sposób na kupno mieszkania – dzięki połączeniu idei sklepu internetowego i targów tradycyjnych kupić nieruchomość swoich marzeń można nie wychodząc z domu. Siódma edycja targów w Warszawie oferuje odwiedzającym jeszcze więcej ułatwień i możliwości, między innymi opcję „Ustrzel okazję”, czyli specjalny sektor z ofertami z końcówek inwestycji

Nowością podczas najbliższej edycji Wirtualnych Targach Mieszkaniowych będzie sektor „Ustrzel okazję”, gdzie wystawiać się będą deweloperzy, którym do zakończenia inwestycji pozostało do sprzedania już tylko kilka mieszkań. Ostatnie lokale w oddanych do użytku inwestycjach oferowane są więc w specjalnych, okazyjnych cenach – odwiedzający Wirtualne Targi Mieszkaniowe będą mogli tu znaleźć mieszkania tańsze nawet o kilkanaście procent od cen rynkowych.

Kiedy trwają Wirtualne Targi Mieszkaniowe?
Wirtualne Targi Mieszkaniowe trwają aż 10 dni – zaczynają się piątek w tygodniu poprzedzającym targi stacjonarne. Oczywiście trwają 24h na dobę – do ofert można wracać wielokrotnie, wchodząc na stronę targów w domu, pracy, na uczelni itp. Jeśli jakaś oferta nas szczególnie zaciekawi, za pośrednictwem Wirtualnych Targów możemy umówić się z przedstawicielem dewelopera na spotkanie podczas targów tradycyjnych (Targi Mieszkań i Domów w Warszawie odbędą się 17. i 18. września w hali EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14).  Osoby, które wcześniej umówiły się na takie spotkanie otrzymają darmowy bilet na targi.

Co jeszcze znajdziesz na etargach?

Jeśli nie uda Ci się znaleźć wszystkich informacji na wirtualnym stoisku targowym, możesz porozmawiać z przedstawicielem wystawcy podczas internetowych Czatów lub zadać mu pytanie za pomocą specjalnej zakładki „Zadaj pytanie”. Na interesujące Cię zagadnienia z dziedziny nieruchomości – nie tylko dotyczące targów – możesz podyskutować z innymi odwiedzającymi za pomocą tradycyjnego Forum. W naszej Czytelni znajdziesz dziesiątki artykułów poradnikowych zawierających wszystkie informacje prawo-finansowe, które mogą być Ci potrzebne podczas zakupu nieruchomości mieszkaniowych. A jeśli wśród ofert prezentowanych na Wirtualnych Targach Mieszkaniowych nie udało Ci się znaleźć żadnej spełniającej twoje wymogi oferty, opowiedz nam o nich w zakładce „Zgłoś czego szukasz” – po zakończeniu targów będziemy dalej szukać dla ciebie mieszkania lub domu. Jak tylko wpłyną do nas oferty spełniające twoje kryteria, skontaktujemy się z Tobą.

Dlaczego warto odwiedzić Wirtualne Targi Mieszkaniowe?
– Każdy, kto kiedykolwiek kupował nieruchomość wie, jak długi i stresujący może być ten proces. Wirtualne Targi Mieszkaniowe mogą skrócić go do niezbędnego minimum – zamiast wielogodzinnych wypraw do biur sprzedaży deweloperów i żmudnego przeglądania stosów gazet z ogłoszeniami, mieszkanie swoich marzeń można kupić teraz nie ruszając się z fotela przed komputerem, za pomocą tylko kilku kliknięć myszką. Internauci już docenili taką formę poszukiwania nieruchomości – poprzednia edycja targów przyciągnęła rekordową ilość 80 tys. unikalnych użytkowników,  którzy „wyklikali” ponad milion odsłon – mówi Katarzyna Cyprynowska, prezes zarządu firmy Nowy Adres S.A. i pomysłodawczyni Wirtualnych Targów Mieszkaniowych.

Nowy Adres