W kierunku Maghrebu – produkty Deante podbijają Tunezję

Otwarty niedawno w tunezyjskim mieście Sfax salon łazienkowy firmy Bricomed do swojej oferty wprowadził produkty marki Deante. Baterie i panele prysznicowe polskiej marki szybko zyskały zainteresowanie.

Nowoczesne i designerskie panele natryskowe oraz wybrane, najciekawsze modele baterii to nowy asortyment tunezyjskiego salonu. To, co najlepsze w polskiej armaturze, teraz dostępne jest także w tym odległym kraju – Produkty Deante wzbudziły zainteresowanie przedstawicieli firmy Bricomed podczas targów ISH 2011 we Frankfurcie. Atrakcyjne ceny w zestawieniu z wysoką jakością naszych produktów zachęciły firmę do podjęcia współpracy. W przyszłości rozważymy współpracę na zasadach wyłączności na nasz asortyment – póki co cieszymy się z postawienia pierwszego i bardzo istotnego kroku na specyficznym tunezyjskim rynku – mówi Andrzej Radkiewicz, Export Manager w Deante.

Firma Bricomed otworzyła salon w Sfax na początku lutego. To kolejna placówka, w której partner Deante dostarcza wymagającym klientom produkty z szerokiego wachlarza najwyższej klasy rozwiązań łazienkowych. Wśród nich największą popularnością dotychczas cieszy się, uznana za polski Top Design 2010, seria baterii łazienkowych Elipsa oraz minimalistyczny panel natryskowy Jaguar Industrio. Rynek Tunezji okazał się otwarty na nowoczesne i ciekawe wzorniczo rozwiązania, jakie dostarcza Deante.

Deante Sp. J. www.deante.pl
więcej informacji z firmy Deante ( PRESS BOX) {jcomments on}