Wakacyjna promocja OKNOPLAST na zakup okien z roletami

Wakacje to dla większości osób najlepszy czas na zadbanie o swój dom. Dzięki sprzyjającym warunkom pogodowym wszelkie prace budowlane i remonty przebiegają znacznie sprawniej niż w chłodniejszych miesiącach. Warto szczególnie w tym okresie pomyśleć o nowych oknach. Tym bardziej teraz, gdy w ramach sezonowej promocji marki OKNOPLAST – wybierając okna w zestawie z roletami – klienci otrzymują rabat na ich zakup.

– Wakacyjna akcja rabatowa obejmuje wybrane okna oraz rolety marki OKNOPLAST. Dzięki szerokiej gamie produktów każdy klient może dopasować je do swoich aktualnych potrzeb. Promocją tą chcieliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom kupujących, szczególnie w tym komfortowym dla remontów okresie – powiedziała Magdalena Cedro-Czubaj, Dyrektor Marketingu w Grupie OKNOPLAST.

Promocja OKNOPLAST rozpocznie się 16 lipca 2018 r. i potrwa do końca sierpnia 2018 r. Wśród szerokiej gamy produktów OKNOPLAST, warto zwrócić szczególną uwagę na wyróżniające się większą ekspozycją świetlną okna PIXEL oraz energooszczędne okna Winergetic Premium Passive. O szczegóły promocji warto pytać w salonach sprzedaży OKNOPLAST.

Jasne wnętrza dzięki oknom z systemem PIXEL

Światło jest bardzo ważnym czynnikiem wpływającym na nasze zdrowie i samopoczucie. Dobrze oświetlone pomieszczenie wydaje się bardziej przestronne, a domownicy chętniej spędzają w nim czas. Opracowany przez OKNOPLAST specjalny system PIXEL dostarcza do wnętrz aż do 22% więcej światła. Jego cechą charakterystyczną jest niższe złożenie profili PVC oraz ich nowoczesny kształt bez żadnych zaokrągleń. Doskonale kwadratowa linia Pixela nie jest zakłócona przez żaden zbędny element. Idea rozwiązania polega na zminimalizowaniu bariery słonecznej, czyli uszczupleniu profilu okna oraz zwiększeniu tym samym powierzchni szyby, przy zastosowaniu tafli szybowych o maksymalnej przejrzystości. Jakość produktu potwierdzili włoscy konsumenci, wybierając Pixel jako Produkt Roku 2017.

Energooszczędne okna Winergetic Premium Passive

Okna Winergetic Premium Passive stanowią połączenie świetnych parametrów energooszczędnych i nowoczesnego designu. System nie tylko spełnia rygorystyczne wymagania okien przeznaczonych do budynków pasywnych, ale daje również szerokie możliwości aranżacyjne. Okna dostępne są w pełnej gamie kolorystycznej i bez dodatkowych ograniczeń wymiarowych w stosunku do standardowej stolarki. Konstrukcja okien bazuje na najwyższej jakości profilach w klasie A, natomiast 7 komór i grubość ścianki profilu 3 mm to nie tylko gwarancja stabilności i trwałości okna, ale przede wszystkim gwarancja zwiększonej ochrony przed zimnem i hałasem.

Wiele zalet rolet zewnętrznych

Przy wyborze okien warto pamiętać o roletach, których zakup zapewni nam skuteczną ochronę przed upałem. Produkty o wielu walorach, oprócz ochrony budynków przed czynnikami atmosferycznymi, m.in. słońcem, deszczem, wiatrem, śniegiem czy mrozem, stanowią także przeszkodę dla potencjalnych włamywaczy. Rolety chronią nas również przed hałasem, który w okresie wakacyjnym w miastach potrafi być szczególnie problematyczny. Dzięki szerokiej gamie kolorystycznej rolet i atrakcyjnemu designowi są one również ciekawym elementem dekoracji naszych wnętrz.

Zarówno okna jak i rolety są kompatybilne z systemem rozwiązań Smart OKNOPLAST.
Więcej informacji na temat rabatu tutaj: https://oknoplast.com.pl/promocje/rabat-na-okno-z-roleta/?utm_source=Artykul-16-07-18&utm_medium=Artykul-16-07-18&utm_campaign=Art-Rolety&utm_content=Rolety

OKNOPLAST
press box