Walentynkowy klimat we wnętrzu

Walentynki to dzień, w którym chcemy bardziej niż kiedykolwiek okazać uczucie najbliższej osobie.
Atrybutem miłości są wszelkiego rodzaju serduszka, kwiaty i słodycze, którymi obdarzają się zakochani. Barwy, jakie kojarzą się z miłością i Walentynkami to odcienie różu i ciepłej czerwieni.  Różowy we wszystkich odcieniach ożywia wnętrza i poprawia nastrój. Kolory te możemy połączyć ze złotem lub srebrem, wówczas nasza dekoracja domu nabierze blasku.

Nie musimy od razu zmieniać wystroju całego wnętrza z okazji walentynek. Wystarczy, jeśli zadbamy o charakterystyczne elementy w dekoracji domu. Dobrze sprawdzą się dywaniki, czerwone poduszki w kształcie serca. Dzięki miękkim dywanom w ciepłych kolorach atmosfera wnętrza może być romantyczna nie tylko w ten jeden dzień ale przez cały rok.

Idealnym pomieszczeniem do walentynkowego wystroju jest sypialnia lub pokój nastolatki, gdzie zastosowane akcenty wyrażą romantyczną duszę osoby, która przebywa w danym pokoju. Dla ulubieńców całuśnych motywów w ofercie sklepów Komfort znajdziemy dywany w kształcie serc, z nadrukowanymi ustami lub w kolorowe serca.                 

Dywan GRAFITTI 152×213, cena 249zł
Dywan FLASH KIDS 120x170cm, cena 159zł
Dywan JOY DE LUXE 100×150, cena 199zł
Dywan LUXOR KIDS CLUB  130x185cm, cena 499zł

Jeżeli sami chcemy zdecydować o konkretnym wzorze i kształcie jaki ma ozdabiać naszą podłogę warto skorzystać z usługi wycinania i obszywania dostępnej w sklepach. Każdą wykładzinę można przyciąć do dowolnego kształtu według własnego wzoru, może to być serce, usta, miś czy kwiat. Tak stworzony dywan na pewno będzie autorskim dziełem jedynym w sowim rodzaju.
Wszystkie produkty oraz usługi dostępne są w Sklepach KOMFORT oraz w e-sklepie na www.komfort.pl

Sklepy KOMFORT
WIĘCEJ INFORMACJI z firmy Sklepy KOMFORT (PRESS BOX) {jcomments on}