Wejście dobrze wyCREOwane z drzwiami marki WIŚNIOWSKI

Drzwi zewnętrzne to wizytówka każdego domu, dlatego warto zastanowić się, co mówią one o jego mieszkańcach. Oryginalne drzwi aluminiowe CREO z obustronnym panelem nakładkowym marki WIŚNIOWSKI już od progu przekonują każdego, że musiała wybrać je osoba z polotem i wyobraźnią.

Wszystkie drzwi zewnętrzne z kolekcji CREO łączy najwyższa jakość wykonania i wysokie parametry techniczne, lecz na tym podobieństwa kończą się, ustępując miejsca różnorodności. Z CREO nie ma miejsca na nudę. Ponad 30 wzorów drzwi dostępnych w bogatej palecie barw, dzięki technice okleinowania i malowania kolorami strukturalnymi, dopełnia równie szeroki wybór klamek i uchwytów do drzwi. To także możliwość wykonania drzwi jednoskrzydłowych z dodatkowymi doświetlami lub naświetlem, dzięki czemu wykorzystujemy światło dzienne już od wejścia do domu. Naświetla nadają również drzwiom reprezentacyjnego charakteru od zewnątrz. Przeszklenia w skrzydle drzwi CREO i wokół nich dostępne są w wersji szyb refleksyjnych, matowych, ornamentowych i piaskowanych, dzięki czemu możemy dopasować model do swoich indywidualnych potrzeb. Ale CREO to również unikalna możliwość zaprojektowania własnego modelu drzwi – wzór 300. Pozwala to na niemal nieograniczone kombinacje stylistyczne, przez co wybór właśnie tych drzwi daje pewność, że wejście do naszego domu jest wyjątkowe. Kolekcja utrzymana jest w nowoczesnej stylistyce, lecz na tyle uniwersalna, aby z łatwością dopasować wygląd drzwi do dowolnej elewacji czy np. swojej bramy garażowej. Stosując poziome frezowania (dostępne w modelach drzwi CREO – wzory od 311 do 326) możemy idealnie dopasować drzwi do przetłoczeń na bramach garażowych oraz ogrodzeniach z kolekcji WIŚNIOWSKI Home Inclusive tworząc spójną całość.

Wybierając drzwi zewnętrzne, należy jednak pamiętać o izolacyjności cieplnej. Im mniejszy współczynnik przenikania ciepła U, tym lepiej. Najlepiej izolowane drzwi mają przenikalność cieplną mieszczącą się w granicach 0,7-0,8 W/(m2K). Takie kryteria spełniają drzwi zewnętrzne z kolekcji CREO (Ud od 0,8 W/m2K dla drzwi referencyjnych o wymiarach 1400 x 2500 mm z panelem pełnym). A to zasługa w dużej mierze dzięki panelowi izolowanemu obustronnie nakładkowemu o grubości 77 mm, wysokiej jakości profilom aluminiowym z przegrodą termiczną oraz zastosowanemu systemowi uszczelnień. Dodatkowo zastosowany próg z przegrodą termiczną i profilem podprogowym o wys. 30 mm, które w przypadku drzwi CREO są w standardzie, pozwala na wyeliminowanie miejsc przemarzania w najbardziej newralgicznych punktach, czyli w tym przypadku na styku progu z posadzką. Potwierdzają to badania, według których produkt ten uzyskał 3 – najwyższą klasę odporności na warunki klimatyczne wg normy PN-EN 12219:2001.Badania dla klimatów E i D.

Drzwi CREO zostały poddane badaniom antywłamaniowym w klasie RC2 i RC3. Oferują one poza ciekawym wyglądem i wysoką izolacyjnością cieplną także najwyższy poziom ochrony. Trzypunktowy zamek, bolce przeciwwyważeniowe, szyby bezpieczne i liczne dodatkowe wzmocnienia stanowią solidną zaporę dla włamywaczy. W ofercie dostępnych jest także wiele rozwiązań drzwi zewnętrznych z różnymi czytnikami dostępu, które są nie tylko nowoczesne, ale także gwarantują zabezpieczenie domu przed niepożądanymi gośćmi. Najnowszej generacji systemy kontroli dostępu, zintegrowane z zamkiem elektrycznym czy zaawansowane systemy video-kontroli, świetnie sprawdzają się zarówno dla domów jedno- i wielorodzinnych. Jako jedna z nielicznych serii dostępnych na polskim rynku, kolekcja CREO w równym stopniu spełnia więc wszystkie wymagania stawiane drzwiom zewnętrznym: najwyższy poziom bezpieczeństwa, energooszczędność oraz atrakcyjne wzornictwo. Produkt objęty jest 5-letnią gwarancją producenta.

WIŚNIOWSKI (PRESS BOX)