Wiśniowski laureatem nagrody Wiktoria Znak Jakości Przedsiębiorców

Firma Wiśniowski – producent bram, drzwi i ogrodzeń – została nagrodzona w XVII edycji konkursu Wiktoria Znak Jakości Przedsiębiorców, którego celem jest upowszechnianie zasad etyki i rzetelnego wykonywania działalności gospodarczej oraz wspieranie przedsiębiorczości i inicjatyw gospodarczych.

Nagroda, będąca  synonimem wiarygodności, prestiżu i zaufania, przyznawana jest przez kapitułę tym przedsiębiorcom, którzy nie tylko prowadzą świetnie prosperujące biznesy, ale są też społecznikami. Jury konkursu oceniało firmy na trzech płaszczyznach: po kątem realizacji ich zobowiązań względem państwa, relacji z partnerami oraz aktywności charytatywnej w tym działań integrujących lokalną społeczność.

Firma Wiśniowski, świętująca w tym roku jubileusz 25-lecia, jest jednym z największych pracodawców  Małopolski. Produkty firmy  są najwyższej jakości, czego potwierdzeniem jest szereg nagród i wyróżnień, w tym ostatnio przyznany tytuł Dobry Wzór za kolekcję Wiśniowski Home Inclusive.

Rozwijając firmę skupiamy się nie tylko na biznesie ale czujemy się również odpowiedzialni za rozwój polskiej gospodarki.  Dlatego nasza firma od lat aktywnie prowadzi szereg działań  mających na celu wsparcie regionu w tym program edukacji młodzieży realizowany wspólnie z innymi sądeckimi przedsiębiorcami. Widząc potrzebę edukacji profesjonalnych kadr dla regionu przyczyniliśmy się do powstania  Zasadniczej Szkoły Zawodowej „Praktyk”, w ramach której każdego roku blisko 180 uczniów ma możliwość uczenia się w naszej fabryce  zawodu ale również tego jak funkcjonować w organizacji.– powiedziała Katarzyna Świderska Dyrektor Marketingu firmy WIŚNIOWSKI.

Uroczysta Gala wręczenia nagród odbyła się 25 października 2014 r. w Warszawie.
Statuetkę Wiktorii Znak Jakości Przedsiębiorców  z rąk Ministra Janusza Piechocińskiego, odebrał w imieniu firmy Wiśniowski Leszek Piotrowski.

WIŚNIOWSKI (PRESS BOX )