WIŚNIOWSKI sponsorem VII Międzynarodowego Turnieju Sokolika w Starym Sączu

W sporcie tak samo jak w życiu, za każdym sukcesem kryje się czyjeś wsparcie. Oprócz ciężkiej pracy i talentu, zawodnicy drużyny sportowe potrzebują wsparcia, które pozwoli na rozwinięcie skrzydeł.  Dlatego też firma WIŚNIOWSKI zdecydowała się na wsparcie VII Międzynarodowego Turnieju Sokolika U-10

Już po raz siódmy na murawie w Starym Sączu młodzi sportowcy rozegrają Międzynarodowy Turniej Sokolika U-10.  Zmagania najzdolniejszych piłkarzy z różnych krajów, będzie można oglądać w dniach 17-18 czerwca. Marka WIŚNIOWSKI ma zaszczyt być w gronie sponsorów tego międzynarodowego turnieju.

Międzynarodowy Turniej Sokolika U-10 to święto młodych piłkarzy. I choć to jeszcze nie zawodowcy,  ich meczom towarzyszą emocje nie mniejsze niż te podczas rozgrywek na największych stadionach świata. Uczestnicząc w tym ważnym wydarzeniu firma WIŚNIOWSKI chce podkreślić wagę przedsięwzięć kierowanych do początkujących sportowców. Wsparcie rozwoju młodych talentów i umożliwianie im doskonalenia umiejętności już wiele lat temu była jednym z priorytetów firmy w zakresie pracy na rzecz społeczeństwa w którym funkcjonuje.

„Poprzez patronowanie atrakcyjnym wydarzeniom sportowych i wspieranie nietuzinkowych talentów chcemy choć w niewielkiej mierze przyczynić się do promowania sportu, zdrowej rywalizacji i zdrowego stylu życia. Tak też jest podczas tegorocznej edycji Międzynarodowego Turnieju Sokolika U-10. Chcemy dzielić się z młodymi piłkarzami nie tylko pozytywną energią, ale także realnym wsparciem. Za wszystkie drużyny trzymamy kciuki i wierzymy, że wszyscy mogą być zwycięzcami.” – dodaje Irmina Długopolska, specjalista ds. marketingu sportowego firmy WIŚNIOWSKI.

WIŚNIOWSKI (PRESS BOX)