WIŚNIOWSKI wspiera Biało-Czerwonych w walce o awans do MŚ Rosja 2018 r.

W sobotę (10.06) Reprezentacja Polski w piłce nożnej rozpocznie swoją walkę o mundial w Rosji w 2018 r. Jej przeciwnikiem będzie Rumunia. Czekają nas olbrzymie emocje! Jeśli Biało-Czerwoni wygrają w sobotę z Rumunią, znajdą się na prostej drodze do przyszłorocznego mundialu.

Polacy ze swoim dorobkiem trzynastu punktów są na pierwszym miejscu w grupie E, a Rumuni z sześcioma punktami na czwartym. Zwycięstwo nie tylko przybliży Biało-Czerwonych do awansu do MŚ 2018 w Rosji, ale także zapewni im wyższą pozycję w rankingu FIFA. Przypomnijmy, że poprzedni mecz Polacy wygrali z Czarnogórą 2:1, a Rumuni bezbramkowo zremisowali z Danią. Nie wiadomo jeszcze, w jakim składzie zagrają Orły. Z powodu ostatniej żółtej kartki  na pewno nie wystąpi Kamil Glik. Jaką taktykę przyjmie trener Nawałka? Czym nas zaskoczą Rumuni? O tym przekonamy się już w sobotę.

Piłkarzom oraz całemu sztabowi Reprezentacji Polski kibicować będzie firma WISNIOWSKI – Oficjalny Partner Reprezentacji Polski. Mamy nadzieję, że zbliżający się mecz będzie tak samo udany jak poprzednie i w znakomitym stylu zapewnimy sobie awans na Mistrzostwa Świata w Rosji. Niezależnie jednak od wyniku, firma WIŚNIOWSKI wspierać będzie Biało-Czerwonych aż do 31 lipca 2018 roku, co oznacza, że będzie partnerem reprezentacji do końca eliminacji do mundialu oraz podczas jej ewentualnego udziału w turnieju finałowym w Rosji w 2018 roku.

Daj się ponieść sportowym emocjom! Oglądaj mecz Polska – Rumunia już w najbliższą sobotę od godz. 20.45. Zapraszamy!

WIŚNIOWSKI (PRESS BOX)