WIŚNIOWSKI wspiera Orły na EURO 2016

Wynik meczu Reprezentacji Polski z aktualnymi mistrzami świata może napawać optymizmem. Jesteśmy na najlepszej drodze do awansu do fazy pucharowej Euro 2016, ale ważne jest, aby ostatni mecz grupowy wygrać. Partner Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej – firma WIŚNIOWSKI wspiera i kibicuje naszej kadrze w walce na EURO 2016.

Wyrównana walka z reprezentacją Niemiec pokazała, że jesteśmy w stanie mierzyć się z najlepszymi i z optymizmem patrzeć na najbliższy mecz z Ukrainą, mając nadzieję na dalszy ciąg rozgrywek EURO 2016.

Według komentatorów przy odrobinie szczęścia mogliśmy wygrać ten mecz. Z jak najlepszej strony pokazała się nasza defensywa, z Michałem Pazdanem na czele. Nie udało nam się wygrać, ale udało się pokazać klasę i inteligentną grę zespołową. Mamy silną drużynę, z którą muszą liczyć się nawet najlepsi rywale. Kolejne spotkanie podczas mistrzostw Euro 2016 czeka Biało-Czerwonych już dzisiaj. Na stadionie w Marsylii naszym przeciwnikiem będzie reprezentacja Ukrainy.

– Zachęcamy do oglądania emocjonujących spektakli podczas mistrzostw Europy. Doping kibiców z pewnością przyda się przed ostatnim starciem fazy grupowej – tym razem z Ukrainą. Pokażmy, że wszystkich nas łączy pasja do bramek – dodaje Katarzyna Świderska, dyrektor marketingu firmy WIŚNIOWSKI.

Remis z Reprezentacją Niemiec niemal zapewnił nam awans do rundy pucharowej rozgrywek. Ale przed nami decydujący mecz z Ukrainą. Pokażmy, jak intensywnie kibicujemy Orłom, a wykonane zdjęcia publikujmy na fanpage’u firmy WIŚNIOWSKI na FB- https://www.facebook.com/WISNIOWSKI .GROUP. Do wygrania gadżety Reprezentacji.

Trzymajmy kciuki za Biało-Czerwonych i kibicujmy im razem z firmą WIŚNIOWSKI we wtorek 21 czerwca od godz. 18.

WIŚNIOWSKI (PRESS BOX)
www.wisniowski.pl