Wiosenna metamorfoza łazienki!

Kiedy nadchodzi wiosna nie tylko roślinność budzi się do życia. Dłuższy dzień, a co za tym idzie więcej naturalnego światła, zapachy rozkwitających kwiatów i drzew owocowych sprawiają, iż nabieramy energii do działania i chętniej przebywamy na świeżym powietrzu.

To także czas zmian i nierzadko odważnych rewolucji aranżacyjnych w naszych mieszkaniach. Wiosną pojawiają się nowe pomysły i pragnienia by, czym prędzej wcielić je w życie. Niejednokrotnie, aby poczuć się komfortowo wystarczy przemeblowanie jednego pomieszczenia bądź zakup atrakcyjnych ozdobnych dodatków.

Łazienka dla wielu z nas jest miejscem, w którym najlepiej możemy odpocząć i zregenerować siły. To taka domowa przystań, oaza spokoju, specjalna przestrzeń dla spotkań z samym sobą. I dlatego wszelkie aranżacyjne zmiany warto zacząć właśnie od niej. Modny obecnie styl minimalistyczny to jedna z propozycji na nową, choć tak naprawdę przecież nie nową łazienkę. Ściany w odcieniach szarości i bieli oraz subtelne dekoracje będą odpowiednim wnętrzem dla oryginalnej armatury i galanterii łazienkowej. Jednouchwytowa bateria umywalkowa Metalia 57 z kolekcji FERRO wykonana z wysokiej jakości mosiądzu, pokrytego chromem o delikatnie zaoblonej linii świetnie komponuje się z prostokątną umywalką umieszczoną na czarnym blacie przymocowanym do niewielkiej ścianki w kolorze jasnoczerwonym. Obok baterii znajdziemy niezbędne funkcjonalne gadżety z kolekcji Audrey – szklany kubek i dozownik na mydło, a także niewielki elegancki wieszak na ręcznik.

Relaks i dobre samopoczucie zapewni nam prysznic pod szeroką deszczownią o geometrycznym kształcie umocowaną pod sufitem oraz wygodny w użyciu natrysk. Na miłośników długich aromatycznych kąpieli czekać będzie prostokątna wanna i należąca również do kolekcji Metalia 57 niezwykle atrakcyjna bateria wannowa wielootworowa.

Wszystkie znajdujące się w łazience elementy nie tylko doskonale pasują do siebie, ale również w sposób subtelny podkreślają piękno tego minimalistycznego wnętrza. Nie znajdziemy tu rzeczy niepotrzebnych i zakłócających aranżacyjną harmonię. To prawdziwy salon łazienkowy, w którym poczujemy się jak w prywatnym, domowym SPA. Taka łazienka będzie niebanalnym prezentem dla wszystkich mieszkańców i najlepszym sposobem na przywitanie nadchodzącej wiosny.


Metalia 57 – Bateria wannowa wielootworowa


Metalia 57 – Bateria wannowa wielootworowa


Węże natryskowe 150cm – Wąż natryskowy L-150cm Shine Silver
Uchwyty natrysków – Uchwyt natrysku przegubowy punktowy
Quadro – Rączka natrysku 1-funkcyjna
Przyłącza podtynkowe – Przyłącze kątowe Quadro do węża natryskowego
Przyłącza podtynkowe – Ramię natrysku sufitowe do głowic natryskowych
Audrey – Szklanka pojedyncza
Audrey – Wieszak na ręcznik pojedynczy 60 cm
Audrey – Dozownik na mydło w płynie
Metalia 57 – Bateria umywalkowa stojąca (korpus 150)
Metalia 57 – Bateria wannowo-natryskowa podtynkowa
Głowice deszczowni – Głowica talerzowa deszczowni 45×45
Metalia 57 – Bateria wannowa wielootworowa

FERRO S.A.
więcej informacji FERRO S.A. (PRESS BOX){jcomments on}