WIŚNIOWSKI wyrusza na podbój Sztokholmu

SKYDD to największa impreza targowa w krajach nordyckich, w całości poświęcona nowoczesnym technologiom służącym bezpieczeństwu firm, organizacji, służb publicznych oraz osób prywatnych. W związku z tym, że bezpieczeństwo wpisane jest w misję firmy WIŚNIOWSKI – na tegorocznych targach nie może zabraknąć produktów tej marki.

Tego roku sztokholmskie targi odbędą się w 25-27 października w hali Stockholmsmässan. Jak zawsze zgromadzą one liczące się osoby z branży oraz tłumy gości. Ostatnią edycję targów w 2014 roku, odwiedziło w sumie 12 tys. osób, w tym półtora tysiąca menedżerów wyższego szczebla oraz ponad 2000 menedżerów bezpieczeństwa przedsiębiorstw.

Z roku na rok Targi cieszą się coraz większą popularnością. Świadczy to o niezwykłym potencjale biznesowym tego wydarzenia, jak również o rosnącym zainteresowaniu coraz większej ilości osób tematyką bezpieczeństwa, zwłaszcza służących mu inteligentnych technologii. Dlatego właśnie firma WIŚNIOWSKI zdecydowała się zaprezentować w Szwecji swoje sztandarowe i sprawdzone produkty, także te najnowsze propozycje. Firma WIŚNIOWSKI wystąpi na nich zarówno z tak sprawdzonymi produktami jak brama V-king, bramy przesuwne PI 200, 130, 90, systemy ogrodzeniowe Bastion, Gardia, ogrodzenia posesyjne czy panele kratowe, ale także zaprezentuje nowości: słup multibox, system Garden.

SKYDD jest źródłem pozyskiwania inspiracji i najnowszej wiedzy branżowej zarówno dla gości targów jak i wystawców – tak z pewnością będzie również w tym roku.

Zapraszamy na prezentację produktów firmy WIŚNIOWSKI, którą znajdą Państwo na stoisku A16:40. Do zobaczenia w Szwecji!

WIŚNIOWSKI (PRESS BOX)
www.wisniowski.pl